צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליח פרטי או חברת שליחויות

 

שליח פרטי או חברת שליחויות?

 
 
חברות רבות עושות שימוש בשירותי שליחויות ולרוב כאשר חברה מרוצה משליח או מחברת השליחויות, היא נשארת נאמנה כצרכנית. מה הסיבה? שימוש בשירות זה מתבצע לעיתים קרובות עם חומר רגיש או סודי ולכן יש חשיבות גבוהה לבניית אמון בין הלקוח לנותן השירות. שימוש בשליחים אינה רלוונטים רק לחברות, אלא גם לבתי משפט ומוסדות ממשלתיים, כמו גם לאזרחים פרטיים שמעוניינים בדואר מהיר ואמין.

 

יתרונות מול חסרונות

 
ההתלבטות בין בחירת שליח פרטי לעבודה מול חברה שמחזיקה צי של שליחים היא קשה. היתרון הבולט של חברת שליחויות היא נגישות גבוהה יותר ולעיתים גם הוזלה במחיר. לעומת זאת, שליח פרטי מעודף על אנשים רבים בגלל הצורך ביצירת אמון עם נותן השירות ובטחון בהעברה מדויקת של מסמכים או מוצרים. עם זאת, לעיתים קיים החסרון של הנגישות ומהירות המשלוח – יתרון הקיים בחברות גדולות.

 

החשיבות של שירות אישי

 
לעיתים חברה המציעה שירותי שליחויות, מעניקה שירות יעיל והנחה במחיר השירות, אך בתחום בו ארגונים, משרדים ממשלתיים, בתי משפט ומשרדי חקירות הם הלקוחות המרכזיים, יש חשיבות גבוהה לאמון ובטחון באתיקה מקצועית. לרוב יש העדפה לעבודה מול אותו שליח באופן קבוע כשעוסקים בתוכן רגיש, זה מעניק תחושת בטחון ללקוח ויש מעקב מדויק יותר אחר השליחויות.

 

ליהנות משני העולמות

 
ההתלבטות בין שירות אישי לשירות מהיר יותר וזול יוצרת דילמה, אך למעשה לא תמיד חייבים לבחור. יש חברות שמציעות גם הצמדת שליח קבוע בכך שהלקוח מקבל את האפשרות לעבוד מול שליח אחד באופן קבוע. החיסרון הוא שכאשר השליח לא זמין המשלוח יתעכב, אך כך נשמרת האופציה להעביר את המשימה לידיים אחרות. כמו כן, חשוב לבצע השוואת מחירים בין חברות ולבדוק את יעילות השירות שכל חברה מציעה.