צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליח מחירים

 
 
חברת המשלוחים שלנו מציעה שירותי שליחויות מסוגים רבים כגון הובלות קלות, איסוף צ'קים, סיבובי דואר, הגשה של מכרזים, הפצות, דו"חות למיניהם ועוד. השליחויות של חברתנו נעשות שנים רבות, אנו מקצוענים בתחום ובעלי מס' שליחים ורכבים גדול במיוחד. אין ספק שהשירות של השליח שווה את המחירים. חברת השליחויות נותנת שירות עירוני ובין-עירוני במינימום זמן באופן קבוע, או חד פעמי למשלוח גדול וקטן כאחד.

 

מה הם המחירים של שליח?

 
המחירים לשליח משתנים מחברת שליחויות אחת לשנייה, עם זאת רוב החברות קובעות את מחירון השליחויות על פי קריטריונים דומים. זמן השליחות, האם מדובר בשליחות בהולה ודחופה או שנקבע זמן רב לפני והיה זמן להתכונן מראש עם שליח מסודר, כלומר האם זו שליחות של מהיום למחר. פרמטר נוסף שקובע את מחיר השליח הוא המרחק – האם מדובר בשליחות קטנה בתוך העיר או צורך לנוע מעיר אחת לשנייה?. רכיב נוסף במחירים של שליח יהיה השירות שהם מעניקות, יש שירותים חד פעמיים של מכתב שצריך להעביר בדחיפות ויש שירותים קבועים כגון סיבובי דואר, תשלומים בבנק, הפצה של מסמכים משפטיים דרך קבע וכו'.

 

כיצד אדע שהמחירים של השליח הוגנים?

 
כל חברת שליחויות תיתן מחיר שהוא שונה מעט מסיבות כאלה ואחרות. כיצד אדע ששליל מצדיק את המחירים שאני משלם עליו? ניתן לדעת זאת על פי החברה בה מועסק השליח. חברה ותיקה, אמינה שפועלת כבר הרבה שנים, שהיא בעלת המלצות ותשבוחות על עבודתה השוטפת לא תיקח מחיר מופקע לשווא. כמו כן ההיגיון הבריא ילמד אותנו האם שליחות שמרחקה שני רחובות שווה את המחיר המופקע שניתן לכם. נהוג לתת טיפ לשליח לפעמים, במיוחד בנושא של אוכל, אך במקרים של שליח של חברות כמונו לא נהוג לתת טיפ ועל כן העלות תהיה אך ורק המשלוח עצמו.