צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחים מחירים

 
 
שימוש בשירותי שליחויות שמציעות חברות השליחויות השונות הוא דבר הצובר תאוצה גדולה ורבה עם התפתחות העולם העסקי וכניסתן של חברות רבות המציעות את השירותים. אלה כוללות בין היתר אפשרויות משלוח לכל מקום ומכל מקום והעברת פריטים קלים כמו מכתבים, מסמכים, דואר, חוזים ועוד וכמו כן כבודה מסיבית יותר כמו חבילות ומוצרים שונים. השירות שנותנת חברת השליחויות אמור להתבצע במינימום זמן וביעילות כך שנוכל להמשיך בעבודתנו בזמן שהמסמכים הדחופים יגיעו ליעדם בזמן המהיר ביותר. השירותים יכולים להתבצע באופן קבוע על ידי מנוי לחברת שליחויות שתבצע את השירות באופן יומיומי או אחת לתקופה קבועה ולחלופין באופן חד פעמי ובעת הצורך בלבד.
 

מבנה שליחים ומחירים

 
חברת שליחויות מקצועית ערוכה לביצוע מספר רב של שליחויות בו זמנית ומעמידה לרשותה ציי רכב וקטנועים יחד עם מספר גדול של שליחים מיומנים שיוכלו לבצע העברה של כל פריט גדול או קטן ליעדו. האמינות של חברת השליחויות היא אולי הדבר החשוב ביותר כקריטריון לבחירה בה שכן הגעת החומר בזמן ובמצב תקין יחד עם שמירה על סודיות במקרים רגישים ודיסקרטיים מהווים את עיקר החשיבות בשירות השליחויות. יש לבחון את הפרמטרים הללו בעזרת ניסיון בשוק ושם של החברה שרכשה לעצמה ותק וזמן בענף השליחויות ונחשבת לחברה אמינה וטובה. יחד עם השוואת המחירים השונים יתקבל שירות משתלם.
 

מתמחרים שליחויות

 
הפרמטרים שעל פיהם נקבעים מחירי השליחויות הינם קבועים בדרך כלל. זמני השליחויות הם משתנה חשוב ושליחות דחופה או בהולה שדרושה מעכשיו לעכשיו או ביצוע תוך שעה עד מספר שעות תייקר את המחיר לרוב. גם המרחק הגיאוגרפי שעובר בין היעד לבין המקום ממנה יצאה השליחות משפיע על המחיר – שליחות בין עירונית, בתוך העיר ואפילו לחו"ל.