צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחות רפואית

 
 
שליחות רפואית היא גם העניין לבצע מצווה רפואית כל שהיא. כל- שכן, מסתמן כי מי שעוסק בעסקי השליחויות וביחד עם זאת גם בשליחויות במובן הערכי – כלומר של העברת בדיקות דם, תצלומים או בדיקות מעבדה ממקום למקום (ובכלל זה גם תרומות איברים) עוסק במצווה אנושית שאין גדולה ממנה. בדרך כלל ישנם שירותי שליחויות קבועים לאותו מוסד רפואי, מסיבות שונות: הראשונה היא בשביל להבטיח כי יהיה מענה מהיר ובזמן בכל שעת צורך שתתעורר, והשניה היא ההסדר המיוחד שמול חברת השליחויות שמשתלם מבחינה כספית.

 

זמנים ורפואה

 
ידוע כי לביולוגיה יש שעון משלה, ואין היא מוכתבת על פי לוח זמנים וקנה מידה אחר משלה. לדוגמה, בדיקת דם מסוימת חייבת להיות מועברת בתוך טווח זמן מסוים, אחרת אין טעם לכל המאמץ. היות והשליחות המביאה את המוצר אל היעד יש תפקיד מכריע בשרשרת, היא חייבת להתבצע על ידי חברת שליחויות שיש לה ותק ונסיון כיתרון רב. תפקיד השליחויות הוא לעתים רבות נועד לחסוך ללקוח זמן, ופה מועצמת האחריות הרבה שעל גבה. כמה זמן זה יכול לקחת? שליחות רפואית היא שליחות בעדיפות ראשונה או כפי שהוכתב. ישנו צורך באישור הלקוח להוצאת השליחות ומשיכתה ממקום המצאה בכדי להביאה למקום היעד. יתכן ויהיה צורך באישור בכתב או באמצעי זיהוי במקום.

 

איך לבחור חברת שליחויות מתאימה?

 
חברת השליחויות חייבת להיות בעלת מוניטין ואמינות רבים. אלו יגבירו את הסיכויים להשלמת המשימה כראוי. היות ובין כה וכה מדובר בשירות שאינו קורה כל יום – והצורך בו חד פעמי ובעל ערך רב, חשוב לברר כל זאת עוד לפני הזמנת השליחות. כל חברת שליחויות אשר עומדת בתנאים שלכם ודוגלת בכך שלעשות שליחויות זה שליחות – תוכל להתאים למשימה.