צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחות פרטית או חברת שליחויות ?

 
 
חבילות, מסמכים סודיים ואף כספים, הם רק חלק מקבוצת החומרים שדורשים ביטחון בהעברתם למקום היעד. עסקים רבים עושים שימוש בשירותי שליחויות הן אישים והן בחברת שליחויות, זאת מלבד שירותי הדואר המסורתי. כיצד תדעו איזה שירות עדיף? על כך במאמר הבא.

 

שירות שליחויות

 
שירותי השליחויות המציפים את השוק מהווים אצל חלק מהעסקים תחליף לדואר בצורתו המסורתית. היתרונות הנוגעים בדבר הם בראש ובראשונה חסכון בזמן. בעולם עסקים דינמי, שליחות זריזה היא הכרחית ולעיתים עקרונית. הגעת מעטפה או חבילה ליעדה במהירות האפשרית, משפרת את התנהלות ויעילות החברה. יתרה מכך, השליחות המיוחדת מקנה ביטחון שהאובייקט המועבר לא ייאבד בדרך ויגיע בשלמותו ללא פגם. חברת דואר ישראל מציעה גם היא שירות שליחות עד הבית, אך לא מדובר במהירות כמו זו של חברת שליחויות.

 

עובד שליחויות כעובד חברה פנימי

 
היתרון הבולט בעובד שליחויות פרטי העובד בחברה (או עובד קבלן), הוא חופש פעולה ועצמאות בניהול השליחויות. כך ניתן לקבוע את סדר עדיפויות המשלוחים, ולסדר את היעדים כך שמסלול ההגעה יהיה המהיר ביותר. יתרון נוסף, הינו העלות. עלות העסקת איש שליחות פנימי היא נמוכה יותר מאש התקשרות עם חברת שליחויות. הסיבה לכך היא חיסכון בדמי התיווך שמשולמים לחברת השליחויות. ניתן להסתייג ולומר כי שימוש בחברת שליחויות יכולה להיחשב כזולה יותר באם לוקחים בחשבון את עלויות שליח עובד חברה: דלק, הוצאות רכב, ביטוח והוצאות טלפון נייד כל זאת בנוסף לשכר העובד.

 

אז מה עדיף?

 
לכל אחד מן השירותים היתרונות שלו. חברת שליחויות, כמו גם שליח פרטי, מציעות מהירות בשילוח והעברת מסמכים בבטחה. מאידך, הרצון הוא גם לחסוך בעלויות. על כן, ניתן לשלב בין המאפיינים השונים: ניתן להתקשר עם חברת שליחויות, אם כי בהסכם ההתקשרות ייקבע כי ישנו שליח אחד מטעם חברת השליחויות אשר יהיה "צמוד" לחברה. ניתן לכנות זאת כסוג של עובד קבלן. בנוסף, אפשר לעשות שימוש בכל השירותים המוזכרים, בהתאם לסוג השליחות ודחיפותה.