צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחות דחופה

 
 
אפשר היה לחשוב שבעידן האינטרנט והטכנולוגיה כבר לא נצטרך לשלוח מכתבים ומסמכים שונים באופן ידני. השימוש בדואר אלקטרוני הופך לנפוץ יותר ויותר והתקשורת בין בתי עסק ומוסדות הולכת ונעשית אלקטרונית יותר. ועם זאת, עדיין נדרשת העברת מסמכים ממשיים וידניים ממקום למקום, בעיקר כאלה בעלי חשיבות ורגישות גבוהות. במקרים כאלה אפשר להשתמש בדואר ישראל שהינו שירות אמין ברוב המקרים אך מה עושים כשצריכים שליחות דחופה ומיידית שתגיע מהר ככל הניתן ליעדה?

הפתרון הטוב ביותר למקרים כאלה הינו שימוש בשירותיה של חברת שליחויות מקצועית ואמינה. חבילות, מסמכים ומעטפות חתומות מבתי עסק ואל בתי משפט, מוסדות ממשלה ולקוחות פרטיים – חברת השליחויות תבצע עבורכם את המסירה במיומנות ובמהירות האפשרית.

 

אמינות בשליחות

 
רגישותם של המסמכים המופקדים בידי השליח יכולה להיות גבוהה וחשיבותם רבה. לכן יש צורך בחברת שליחויות אמינה ומקצועית שליה ניתן לסמוך בעיניים עצומות. לחברות גדולות יש בדרך כלל חברת שליחויות מוכרת העומדת בקשר רציף עם החברה ומספקת את שירותי השליחויות שלה באופן שוטף. במקרה ואין לכם כזו כדאי להתייעץ עם מכרים מהתחום ולברר בדבר הניסיון שלהם במקרי שליחות דחופה ובדבר מידת שביעות הרצון שלהם מהשירות הניתן על ידי החברה. על פי רוב כדאי להשתמש בחברת שליחויות בעלת שם ומוניטין שתוצאותיה בתחום מוכרות ולא להסתמך על שליח פרטי או חברה שאינה מוכרת בתחום ועלולה ליצור בעיות אמון ומקצועיות.

 

משלוח מהיר

 
מעבר לאמינות, הדבר החשוב ביותר שאמורה לספק חברת השליחויות הוא שליחות מהירה . לעיתים נזקקת החברה למשלוח דחוף של מסמך שיחרוץ גורלות והגעתו ליעד במהירות המירבית יכול להיות יתרון עצום לצדדים המעורבים בעניין ולכן צריכה חברת שליחויות מקצועית לדעת ולספק שירות מהיר ככל הניתן. נגישות בשעות שונות ואיזורי פריסה נרחבים בארץ וכן התמצאות של השליחים בדרכי ההגעה המהירות ביותר אל היעד יביאו לתוצאה הרצויה מבחינת הלקוח.