צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות – שירותים ללא תחליף

 
 
שירותיה של חברת שליחויות מונה תפקידים שוני שכבר לא ניתן לוותר עליהם – השליחות פותרת את העובדים מלבזבז זמן בעצמם לטובת אותן משימות, הלקוחות לא צריכים לחכות, החוזה יכול להיחתם בזמן, ומשימות שונות יוצאות אל האור ומקיימות את הצרכים השוטפים של המשרד – דוגמת שליחת דואר, העברת כסף במשאית מאובטחת, תשלומים לבנק הדואר ועוד.

הכול מצוי בתרשים משלוח – הלקוחות מסמנים את השירות שהם זקוקים לו – ואפילו באמצעות האינטרנט. הלקוחות יכולים להיות מנויים על שירותי משלוחים או לא, ולקבל אותו בתוך זמן קצר ועל פי ההזמנה.

 

ההבדל בין הצלחה לכישלון

 
פעמים רבות מנהלים נדרשים לענות על שאלות תחקיר שונות המנסות לעלות על הנקודה הקריטית שהבדיה את המשימה בין מוצלחת או שאינה מוצלחת. ברובן המוחץ של הפעמים, שיתוף פעולה מוביל להצלחה גדולה יותר. כשחברת שליחויות מעמידה בפני הלקוח את כל המשאבים העומדים לרשותה על מנת שמשימה תתבצע כראוי, בוודאי שאין לזה תחליף, והרבה פעמים זוהי הנקודה הקריטית שהופכת את היעילות לאמצעי ולא למטרה.

 

משקלים קלים בשליחויות

 
ישנן שליחויות שמאופיינות במשקל קל יחסית – מדובר באותו סוג משלוחים שעתיד להגיע לכמה שיותר לקוחות, ולכן מתעורר הצורך בצי רכבים רכב לשליחויות – אופנועים, משאיות, טנדרים ועוד. "משקל קל" נע בין פריטי שימוש יום – יומי ועד לריהוט קליל. ההעברה במשקל קל לתפוצה רחבה מתאפשרת הודות לשירותים הלוגיסטיים של חברת השליחויות, וקשה למצוא לכך תחליף מקצועי.

 

עמידה בזמנים של חברת שליחויות

 
ישנם מצבי לחץ בעבודה, כמו למשל לפני החגים, שנוטים להשאיר משימות מסוימות לרגע האחרון. ידוע לכולם, כי רצוי שלא לדחות משימות לרגע האחרון. מה שנדחה לרגע זה – אולי לא ייעשה באותה מידת רצינות ואחריות. לכן, אפשר לתאם עם חברת שליחויות – זה עירבון בטוח לכך שהמוצרים יגיעו ובזמן ליעדיהם.