צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות פרטיות

 
 
לא אחת בחיינו אנו נקלעים למצב בו עלינו להעביר חבילה או מכתב חשוב ודחוף מאוד ומסיבה כלשהי- או שאין לכם זמן פנוי או שמסיבה אחרת אנו מעדיפים לא למסור את החבילה בעצמינו , במקרה זה אנו מתקלים בדילמה הגיונית ושוקלים לעומק את צעדינו. מצד אחד עלינו למסור את החבילה ומצד שני עלינו להפקיד את החבילה החשובה בידיו של גורם זר שאנו לא מכירים ולבטח לא בוטחים בו.

הפתרון במקרה זה הינו פניה לחברת הובלות ליסינג אשר תבצע את ההולבה בצורה מהירה, יעילה והחשוב מכל- אמינה. חברת הובלה אמינה תחסוך מכם את הרגשות המעורבים שבמסירת החבילה לידיו של זר, השליח המסור יאסוף מכם את החבילה ויידאג להעבירה ליעדה במהירות המיירבית ללא עצירות ותחנות ביינים ובכך יחסוך מכם את הדאגה והבעיתיות שבמסירת חבילה כה חשובה לכם ליידים זרות.


 

שליחויות פרטיות ואמינות

 
 
הפתרון המוצע יעיל גם במקרים שבהם ישנו צורך בשליחות מהירה ויעילה גם מטעמים עסקיים, לעיתים עיקוב מיותר או עצירה לא מתוכננת של השליח עלולה לגרום לבעל עסק לפספס עיסקה חשובה או לעקב פגישה אסטרטגית, מקרה כזה מכעיס עד מאוד ואף מיותר ולכן אמינות ויעילות בשליח חשובה ביותר בייחוד כאשר מדובר בעסק שזקוק למשלוח באופן דחוף.

דוגמא נוספת למצבים בהם שליחות אמינה יעילה ומהירה הינה החרכית, היא במקרים בהם אנו לחוצים בזמנים ועלינו להעביר תשלום כלשהו או מתנה לגורם אחר, עזיבת מקום העבודה או שליחותו של מישהו מסורבלת ומבחינה כלכלית תעלה לנו יותר מהזמנת שליח אמין ומקצועי אשר מכיר את העיר לבוריה ויכול להגיע לכל מקום תוך פרק זמן קצר..