צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות עם שליח קבוע

 
 
כאשר זקוקים ליד שתעזור בשליחת מסמכים או החתמה של חוזים באופן דו כיווני, כשמעוניינים לשלוח לאדם מסוים דבר מה שלא סובל דיחוי או באמצעות שירות שליחים כיוון שהעליתם חרס לעשות את זה במו ידכם, שירות שליחויות הוא הכתובת הנכונה להשלמת המשימה. מצד אחד, טוב שיש מישהו שנותן שירות כזה ומשלים את "הפינה החסרה", אולם הרבה יוותרו על העניין מראש משום שמדובר בגורם חיצוני, זר, ופירוש העניין יהיה להפקיד את המשימה בידיים לא מוכרות. זו הסיבה שכשעושים שליחויות של חומרים מסווגים למשל, בודקים טוב – טוב מי היא חברת השליחויות, ויש יתרון לשליח קבוע.

 

כשמדובר במטען יקר ערך ורגיש

 
פעמים רבות ישנו צורך לשלוח באופן דחוף מסמך או דבר מה למקור יעד אחר. הרשויות למשל נזקקות לשלוח לחייבים הודעות התראה בדואר רשום או שליחים, דיוור ישיר לעסקים, הודעה על קנסות משטרתיים וכן הלאה. כשיש שליח, הוא מוסר את המשלוח מיד ליד, ויכול לדווח באופן אישי אם נמסר או לא נמצא – וכל זאת באופן מיידי.
 
כבמפקידים את השליחות בידי אדם אחד שעשה את המשימה בעבר, אפשר לסמוך עליו כי יבצע את זה בדרך הטובה ביותר. העסקה של שליחים קבועים יכולה לחסוך אי הבנות שונות, למנוע עיכובים ולכוון הישר אל המטרה – אין צורך להסביר מדי שבוע איך להגיע לפקיד ההוא ולמסור לו את המעטפה, ומה לעשות במידה והוא לא נמצא. השליח יכיר את כל ה"שטאנצים" וימלא את המשימה לפי הצורך.

 

השליח כבר מכיר אותך

 
גם אנשים פרטיים משתמשים בשירות שליחים על מנת לקדם משלוחים שונים, אפילו אם אימא רוצה להעביר לילד חולה סיר בישולים חמים ליום שבת, אם צריך להעביר את המפתח של הרכב שנשכח במעיל של בן הזוג שנמצא כבר בעבודה, אם רוצים לשלוח זר פרטים רומנטי וכן הלאה.