צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות - סיווג דחיפויות

 
 
ישנם מסרים אשר אילו לא עברו בזמן, חסרונם עלול להיות קריטי למקבל המשלוח. בחברת שליחויות ניתן להבחין במספר סוגי דחיפויות – מה שמשחק לא רק לטובת חברת השליחות שיכולה לתעדף את השירות בבהילות המתאימה, אלא משחק גם לטובת מי שמזמין את השליחות. שליחות בהולה תעלה בהתאם במחיר יקר יותר, ואילו שליחות שנקראת שליחות רגילה תעלה בגובה סטנדרט השליחויות הנהוג. אם כן, ישנם שירותים שמשתמשים בהם באופן תדיר כמו שליחות רגילה, ושירותי שליחויות בתדירות "דחופה", "בהולה" וכן הלאה. ההבדל ביניהן בלוח הזמנים נקבע על פי תקנון חברת השליחויות.

 

אילו שליחויות נכללות כ"בהולות" בד"כ?

 
כאשר מדובר על הוצאת חוזים שיש לחתום עליהם באופן דו- צדדי, כלומר שאחד הצדדים חותם, שולח לחתימה וזקוק למסמכים כשהם חתומים על ידי הצד השני בהקדם. ישנן גם שליחויות בתחום הרפואה שאינן סובלות דיחוי, כמו למשל תוצאות של מעבדה שחייבות להיבדק מיד לאחר לקיחתן, אזהרות עיקולים, רישום אצל רשם החברות ועוד.

 

סיווג באמצעות משקל

 
נתן לסווג את השליחות על פי המשקל של המוצר שמעבירים. ישנם מסמכים, חבילות וכן הלאה. עושים זאת על מנת שלא ליצור עומס בנפח כלי הרכב שמוביל את השליחות. נפח משלוח אחד הוא על חשבון נפח משלוח אחר, ועל כן יש לשלם. דוגמות לכך הן שירות משלוחים והפצת מטענים בכל הארץ.

 

שליחויות על בסיס קבוע או אקראי

 
ישנן שליחויות על בסיס יום – יומי, בהן נהוג להצמיד שליח מיוחד כדי לסייע בעבודות המשלוחים השונות, בתשלומים לבנק הדואר ולשירותים שונים שאין זמן לאנשי המשרד לעשות אותם. אלו שליחויות שתשולמנה אחרת על בסיס מנוי בדרך כלל. למן הצד השני ישנן שליחויות רגילות – תוך פניה על פי הצורך למוקד חברת השליחויות בשעות העבודה.