צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות – סיווג דחיפויות

 
 
כאשר מזמינים שליחות, לרוב מדובר על ברירת מחדל כפי שמוגדרת מראש בחברת השליחויות ממנה מזמינים את השירות, אולם לפני כל הזמנת שירות שליחויות יש לברר לגבי סיווג השליחויות שניתן לערוך – כיוון שכך חברת השליחויות יכולה לקלוע לצרכים השונים של הלקוחות. סיווג השליחות נע בין מהות השליחות ובין הדחיפות שיש לבצע אותה. ניתן למיין זאת גם על פי טווח המרחק של השליחות מן המקום לאיסוף עד למקום היעד.

 

שליחויות דחופות יותר או פחות

 
שליחויות יכולות להיות דחופות – עד כדי כך שאותה שליחות עלולה לעלות במחיר חיי בית עסק. ההתחייבות של חברת השליחויות תהיה אפוא על פי דרגת הדחיפות וטווח הזמנים המקובל על שני הצדדים לביצוע הפעולה. כמה דוגמאות לכך הן מפתחות לכלי רכב, לדירה או לכספת שנמצאים בצד אחר של העיר או המדינה, מסירות לבית המשפט, הערות של אזהרה בטאבו, שליחויות כפולות לחתימה על חוזים ועוד.

 

שליחות כבדת משקל

 
המשאבים העומדים לידי חברת השליחויות יגויסו למבצע השליחות על פי רמת הצורך באותו המשאב. אם מדובר על בלדרות – דרוש רכב שיחזיק כמות גדולה של כסף תחת שמירה, אם מדובר על שליחות של דברי צומח כבדים – דרושה התייעצות עם אנשי מקצוע, ביטוח ועוד, אילו מדובר על הפצה של מתנות כבדות או מאידך שליחות לחפצים קלים – המחיר יקבע בהתאם.

 

שירות קבוע

 
כשרוצים להשתמש בשירותי השליחויות באופן קבוע ואפילו לשכור שליח חיצוני לחברה ניתן לעשות זאת אף על בסיס יומי, ויש בכך יתרונות רבים. המעסיק הוא אמנם חברת השליחויות אולם השליח המיומן מבצע את מכלול התפקידים החשובים אותם לא ניתן להפקיד בידי העובדים האחרים- חלוקת דואר פנימי, שליחות בסבב חיצוני למשרד, הפצות ומשימות קבועות נוספות.