צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות משפטיות - מה הן

 
 
לכל בעל עסק ישנם שירותים שמסייעים לו לפעול באופן זורם ותקין, ללא הפרעות ובאופן המיומן והמקצועי ביותר. ישנם תפקידים שלעיתים משתלם יותר להפוך למיקור חוץ, כדי לא לבזבז את הזמן של העובדים ולהתעסק בענייני בירוקרטיה – בעוד שניתן לחסוך גם בזמן. בתפקידים ממוקדים כמו למשל שליחויות פנימיות בתוך העסק – העברת דואר פנימי ומכתבים במשרדים גדולים או שירותים תשלומים בבנק הדואר, משלוחים של חוזים ועוד. לאורך שנים, ידוע כי נדרשת חברת שליחויות לשיפור העסק, והמחירים מתגמשים גם לקראת הלקוחות.

 

חיסכון במשאבים

 
החסכון בשירותי חברת שליחויות מתבטא בכך שהחברה השוכרת את השירותים הללו אינה נדרשת להחזיק בכלי רכב ולתחזק אותם בהתאם – רישיון וטסט שנתי, תשלום שוטף על דלק וביטוח; כל מה שמשלמים עליו זה לרוב שירותם נקודתיים – למשימות נקודתיות, או בעבור שירותים מתמשכים ואפילו יום יומיים שמסייעים לעסק לשמור על תפקוד ללא הפרעות. כך גם כשצריך שירות שליחויות למקומות מרוחקים – בין עירוניים או מקומיים.

 

מה הן שליחויות משפטיות?

 
שליחויות עבור משרדים משפטיים חובקים מטלות שונות ולעתים גם קבועות שמצריכות זרוע ארוכה שמבצעת. זו יכולה להיות חתימה על חוזה או שליחות כפולה כדי להחתים את שני הצדדים, העברת מידע משפטי רגיש וסודי או להספיק לעמוד בלוח זמנים, שירותים ספציפיים לעולם המשפט – כמו למשל שליחת חומר למשרדים ממשלתיים שונים – כמו למשל רישום הערת אזהרה, פתיחת תיקים בבית המשפט ועוד.

 

האם צריך חברות מתמחות בתחום השליחויות?

 
כדי להזמין שירותים של חברת שליחויות שמתמחה בתחום, אין צורך לברר אודות חברה מיוחדת לעניין – אלא ישנן חברות שליחויות שמציעות את אותו ערך מוסף וחשוב. חשוב לדרוש חברת שליחויות שיש לה מוניטין וניסיון בתחום – כדי לקבל את השירות היעיל ביותר מידי המנוסים והאמינים ביותר.