צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות משפטיות

 
 
העולם המשפטי כולל לא מעט הליכים בירוקרטיים, שלא בהכרח מצריכים את נוכחותו האישית של עורך הדין. עם זאת, בכדי לבצע את המשימות המשפטיות, צריך ידע עשיר וניסיון רב, שכן הדיוק הוא עניין חשוב ביותר בכל הנוגע להליכים משפטיים. הטעות הקטנה ביותר עלולה לעלות ביוקר לעורך דין וללקוח שלו.

חברת צוות הוריקן שליחויות מספקת שירותי שליחויות משפטיות מזה שנים רבות. בחברה מועסק צוות מיומן ומקצועי, שמכיר את כל הניואנסים הקטנים ביותר בהתנהלות מול בתי המשפט, רשויות הממשלה, הבנקים וגורמים אחרים.

 

מה כולל שירות שליחויות משפטיות?

 
  • בתי משפט – פתיחת תיקים והגשת בקשות שונות, הוצאת צווים, צילום תיקים ועוד.
  • תחום המקרקעין – רישום משכנתא, רישום הערת אזהרה, צילום שטרות, הוצאת נסח טאבו ועוד.
  • דיני חברות – רישום שעבודים, פתיחת חברות, הקצאת מניות, מינוי מנהלים ועוד.
  • מסירות משפטיות לגורמים רשמיים ופרטיים.
 

מהירות, מקצועיות ואחריות

 
בשל החשיבות הרבה של שליחויות משפטיות, תחום זה מופקד בידיים האמינות של העובדים הוותיקים והמיומנים ביותר שלנו. הם עובדים בענף שנים רבות, ומכירים כל פרט ופרט בעבודה מול כל סוגי הרשויות, כמו גם מול גורמים פרטיים. המיומנות הגבוהה, והיכולת לשים לב לפרטים הקטנים ביותר מאפשרת ללקוחותינו לקבל שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
 

יכולת עמידה בלוחות הזמנים

 
צוות הוריקן שליחויות היא חברה ותיקה, המצוידת בצי גדול של רכבים, ולכן יש לה יכולת מצוינת להיענות לכל צורכי לקוחותיה, כולל ביצוע של שליחויות בהולות מהיום להיום. הקטנועים שלנו נעים במהירות בכל הכבישים והשבילים, ומאפשרים לנו לבצע כל מסירה משפטית בתוך פרקי זמן קצרים. אנו יודעים לתת לכם שירות מוביל, איכותי ומקצועי, שעונה לציפיות ולצרכים שלכם.
 

הניסיון מדבר בעד עצמו

 
זה למעלה מ- 31 שנה אנו מספקים שירותי שליחויות עבור לקוחות גדולים ומובילים בארץ, ובהן חברות מסחריות גדולות, חברות השקעות, בנקים, משרדי ממשלה, משרדי עורכי דין ועוד ועוד. אנו מנהלים קשרי עבודה ארוכי טווח עם כל לקוחותינו, שסומכים עלינו, ויודעים שתמיד ייהנו מהשירות הטוב והמהיר ביותר.
 
צוות הוריקן שליחויות – חברה שתמיד אפשר לסמוך עליה!