צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות מיוחדות

 
 
על מנת שהשליחות תתבצע על הצד הטוב ביותר ו"לא להרוג את השליח", חשוב לבחור חברת שליחויות שיש לה את האחריות ואת היכולת לבצע את המשימה, כל משימה שהוסכם עליה מראש, לפי לוח הזמנים ועל פי הספר. כאשר מחפשים חברת שליחויות – ובמיוחד דרך אתרי האינטרנט השונים, עלולים להתקל במבחר גדול מדי של חברות שליחויות שמציעות את אותו השירות כביכול. השאלה העולה מעל לפני השטח היא איפה בדיוק ההבדל שמייחד את השירות של כל חברת שליחויות האחת מן השניה, גם אם ניקח שלוש חברות שליחויות לצורך ההשוואה.

 

יתרון השליחויות על פני דואר רגיל

 
לכל סוג של שירות ישנה האיכות והתרומה שלו. לעתים, נדרשת השקעה כספית גדולה יותר על מנת שהשליחות תתבצע באופן בהול, באופן מיידי, מה שנכון לימים אלו עדיין אינו מתאפשר באמצעות חברת הדואר. כמו כן, ישנה אפשרות להשתמש בשליחים לצורך ביצוע מטלות כמו למשל מיון הדואר בתיבות הפנימיות של ארגון או שליחויות עם שליח קבוע של אותו ארגון.

 

אילו שליחויות מיוחדות אפשר להזמין?

 
מלבד שליחויות לאזורים שהם מעט יותר חריגים בשליחות, ישנן שליחויות שנחשבות למיוחדות ופחות בנאליות, כמו למשל שליחויות רפואיות, שליחויות משפטיות והגשות לבתי המשפט, שליחות למוצרים בקירור, הפקדות לבנקים עבור עסקים כששליח קבוע מקיים את הסיבוב להפקדות מדי יום או כפי שנקבע מראש, שליחויות בלדרות ושמירה באופן חמוש על הרכב להובלות מיוחדות ועוד.

 

אפשרות לאחסן את השליחות עד לזמן הנכון

 
ישנם מה שנקרא "משלוחים מושהים", כלומר – משלוחים שאמורים להתבצע בזמן מסוים, והמסר בזמן אחר לגמרי. זהו שירות – שיכול להתאים גם למי שנוסע אל מעבר לים ומעוניין לשלוח לגורם אחר בזמן מעט מאוחר יותר את החבילה רגע לפני שייסע.