צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות מחירים

 
 
לחברת שליחויות האפשרות להעביר בשבילך פריטים ממקום אחד למקום אחר במינימום זמן, ובמקומך. בין אם באופן חד – פעמי או קבוע, למשלוח גדול או קטן, משלוח בתוך העיר או בין- עירוני, שירותי החתמה של מסמכים ועוד.

 

כיצד מתומחרות השליחויות?

 
ישנם מספר קריטריונים קבועים אשר לפיהם נקבעים מחירים של שליחויות בכל חברת שליחויות. זה מתחיל מזמני השליחות- בהולה (שעה עד שעתיים), דחופה (שעתיים עד ארבע שעות), בין- עירונית, שליחות רגילה (מהיום להיום) או מהיום למחר (תוך עשרים וארבע שעות). ישנם גם שירותים נלווים- כמו איסוף דואר וסבבים קבועים, תשלומים בדואר ובבנק וטיפול ברשויות, הפצות מסמכים משפטיים (שליחות רגילה או כפולה) ועוד.

 

מה חשוב בבחירת חברת שליחויות?

 
מלבד המחירים, חשוב כי זו תהיה חברת שליחויות אמינה. הגעת החומר בשלמותו ובזמן- תוך שמירה על סודיות ענייני החברה או השולח היא החשובה ביותר. ניתן לערוך סקר בין חברות ולהבין איזו חברת שליחויות תוכל להתאים לכם. חברת שליחויות טובה מלווה את החברה לאורך זמן ואין צורך לחפש שליחים לא מוכרים נוספים. "הרכב מנצח לא מחליפים". בנוסף, חשובים אמצעי ההעברה. דרוש לדעת אילו רכבים וכמה שליחים עומדים לרשותו בעת הצורך, ומה המחירון המתאים לכל העברה והעברה. ניתן גם לבטח פריטים, לכן בעת הוצאת שליחות חשובה ומורכבת ככל שתהיה, דרוש את חוזה הביטוח וראה מה הוא כולל.