צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות – מה הדרך המהירה?

 
 
אתם נזכרים בדבר מה שעליכם לאסוף מסניף הדואר ואין סיכוי שתתפנו לכך ביום בהיר אחד? אתם מחפשים שירות קבוע של חברת שליחויות במשרדכם, ומנסים לאתר את השירות המהיר והטוב ביותר? אתם מצטיינים בלהיות ראשונים בהכול בעסקים, וגם ברשימות התפוצה ועכשיו אתם רוצים לטפס למעלה ברמת היעילות במשרד? המפתחות של הרכב השני אצלכם באוטו או בתיק, ובן הזוג חייב לצאת מהבית ממש בקרוב? כאן נכנס לתמונה שירות של שליחויות מהירות ובהולות מה שנקרא, שפועל נגד הזמן. רק חשוב שתבדקו אם מדובר בשליחויות בכל הארץ במידת הצורך.

 

שליחויות לעסקים

 
בעסקים כמו גם בתקשורת בין אישית אפשר "לסגור עסקאות" ולנהל חוזים גם באמצעים מולטי טכנולוגיים שונים. העניין הוא שעדיין ישנו צורך בחתימה על החוזה המקורי לפעמים כדי לתקף את המסמך, ולצורך העניין ניתן להוציא שליחות מיוחדת. מדובר בשליח אשר מכוון למטרה הזו, בניגוד לשירות של חברת דואר אשר מטפלת באופן גורף במאות אלפי מסמכים מדי יום ולא רק זה, אלא שלא תמיד יש שירות מהיר דיו עבורכם.

 

זמינות של השליח – הרווחה שלכם

 
גם אם אתם לא זמינים כדי להעביר את כל המשלוחים לחג שאתם רוצים לשלוח למשפחה המורחבת או לעסקים שאיתם אתם רוחצים יד, יש לחברת שליחויות יתרונות יחודיים ששומרים אתכם בעיסוקים שלכם, ואת השליח עסוק במילוי המטרה. אפשר להוציא שירות להפצות של כל המשלוחים ולעתים קרובות בכל רחבי הארץ.

 

שליחויות ובקשות מחו"ל

 
לכל סוג של שליחויות ישנה הדרך המהירה ביותר כדי להעביר את המטען. גם אם הלקוח מתקשר מארץ רחוקה ומעוניין לשלוח שליחות , הוא יכול לבדוק אפילו מה מצב השליחות שלו, וזאת על ידי דפדוף באתר הבית של חברת השליחויות הנבחרת לגבי מצב המטען או המשלוח.