צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות מהירות

 
 
בעלי עסקים ומקצועות רבים זקוקים לסיוע של שליחויות מהירות ממקום למקום כדי להמשיך ולקיים את פעילותו התקינה של עסק. בין אם מדובר בחברה גדולה או תאגיד או עוסק מורשה, ישנן שליחויות קבועות או ארעיות ששולחות משלוחים אל כל אזורי הארץ. חברות שליחויות מודעות לצרכים של הלקוחות ומשתמשות במיטב המשאבים שלהן על מנת לקיים את רצונם של הלקוחות בדרך הטובה ביותר שקיימת מולם. מערך שליחויות מתקדם הינו תנאי מקדים לשירות יעיל לשליחויות בכלל ולשליחויות מהירות בפרט כשחייבת להיות זמינות של שליחים בזמן אמת כדי לענות על הצרכים. על כן בחירת חברת שליחויות יכולה להיות הרת גורל בשליחות שבה יש רק שחור או לבן: המשלוח חייב להגיע ועכשיו.

 

שליח העיר ושליח הכפר

 
בין כל השירותים הקבועים או הארעיים, חשובה חוכמת המנהל שמארגן את מערך העבודות באופן לוגיסטי, כך שתמיד תהיה זמינות ללקוחות הנצרכים למענה כאן ועכשיו. העניין אומר שחייבת להיות זמינות בשלוחות קוי הטלפון, המענה לא יהיה מסורבל וארוך אלא קולע ושירותי כשהוא רגיש ומודע לכל הצרכים: האם מדובר בחומר מסווג? האם מדובר בחבילה גדולה או מסמך? האם מדובר בשליחות דו כיוונית?כאן עומדים לפני חברת השליחויות ותק ונסיון כיתרון רב, והשליח המנוסה כבר משוגר אל הדרך. המנהל יודע לנתב את השליחים באופן היעיל ביותר ולהשגת התוצאות המרביות.

 

כמות שליחים מנצחת

 
כשיש כמות שליחים מספקת, ניתן לשלוח אותם למשימות חדשות וזריזות. על כן הכמות קובעת לא פחות. כשהמשלוח צריך להיאסף בתוך פחות מ-25 דקות ולהגיע בתוך זמן מוגדר וקצר ליעד, טוב שיש יותר שליחים על הכבישים שזמינים למשימה ואף נמצאים קרוב. כשבוחרים חברת שליחויות חייבים להיות מודעים למערך הכלים והשליחים הנמצאים לרשות הלקוחות כדי להבין שזהו השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.