צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות מהיום להיום

 
 
 
יש לכם משלוח בהול? לנו יש פתרון בשבילכם – שירות שליחויות מהיום להיום בעזרת קטנועים או רכבים אחרים, המותאמים לגודל ולסוג של המשלוח.
 

מבצעים את כל סוגי המשלוחים -

 
 
  • איסוף ופיזור של דברי דואר
  • איסוף צ'קים והפקדה שלהם בבנקים
  • סבבים קבועים בבנקים ובדואר
  • הגשת מכרזים
 
 
 
  • שירותי משלוחים לאתרי סחר מקוונים
  • הגשת דוחות ברשויות המס
  • הפצות והובלות קטנות
  • משלוחים לעמילי מכס
 
 
 
 
זקוקים למשלוח דחוף מכל סוג? דברו איתנו!
 

כל מה שצריך למשלוח שלכם

 
חברת צוות הוריקן משלוחים מצוידת בצי גדול של רכבים, הכולל קטנועים וכלי רכב אחרים. כל כלי הרכב נהוגים בידי שליחים מיומנים ומקצועיים, שיודעים בדיוק איך להעניק לכם שירות מדויק ואיכותי. המערך הלוגיסטי שלנו בנוי בצורה חכמה ומקצועית, ולכן אנו ערוכים לתת מענה של שליחויות מהיום להיום לכל סוגי הלקוחות, גדולים כקטנים.
 

אמצעים טכנולוגיים מתקדמים עומדים לשירותכם

 
חברתנו עושה שימוש באמצעי איכון, שליטה ובקרה מתקדמים מסוגם, וכך אתם יכולים לעקוב במדויק ומקרוב אחר המשלוח שלכם. מעבר לזאת, אנו מנהלים קשר רציף עם השליחים שלנו, וכך מצליחים לייעל את עבודתם. תקשורת יעילה בין כל השליחים מייעלת את העבודה, ומביאה לתוצאות המצופות ולשביעות רצונכם המלאה. הקטנועים שלנו נעים במהירות על הכבישים הצפופים, ומתקדמים במהירות גם בשעות העמוסות, וזאת במטרה לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. אנו עושים הכול כדי לבצע את השליחות במהירות האפשרית.
 

שליחויות מהיום להיום ללקוחות עסקיים גדולים

 
חברתנו פועלת בענף המשלוחים מזה למעלה משלושה עשורים, שבהם אנו משרתים קהל גדול של לקוחות. עם לקוחותינו נמנות חברות גדולות במשק, משרדי ממשלה, חברות בנייה, חברות תקשורת, חברות בינלאומיות ועוד ועוד, כאשר כולם נהנים משירות מהיר ואיכותי, התואם את הסיכומים מול הלקוח. על פי רוב, אנו מנהלים מערכת יחסים עסקית ארוכת שנים עם לקוחותינו, וזאת תודות לשירות המקצועי, עמידה קפדנית בלוחות הזמנים והביצוע היעיל של כל משימה.
 

שליחות אמינה

 
אתם רוצים שהמוצר שלכם יגיע בשלמותו על אף הדחיפות של השליחות, ולסמוך על השליח שיעשה עבודתו נאמנה מבלי לחבל בשליחות או להתבלבל בכתובת? חברת שליחויות מפעילה שליחים קבועים בדרך כלל לאותן חברות ועסקים או לקוחות שנמצאים באותו קו נסיעה. מכאן, השליחים בדרך כלל קבועים, ניתן לדעת מי השליח והיכן הוא נמצא בכל רגע – והוא מכיר את עבודתו ואת המקומות הקבועים לשליחות.
 
לשירות שליחויות מהיום להיום פנו לצוות הוריקן משלוחים.