צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מאפיינים ומגזרים בשליחויות

 
 
שליחות נוצרה מתוך הצורך של גורם מכל סוג לשלוח דבר מה באמצעות אדם או כלי רכב אחר, לכן אפשר למיין את סוגי השליחויות למספר סוגים, תחומים, מאפיינים ומגזרים שאותם היא תשרת. השליחויות משרתות את המגזר העסקי אולם גם במגזר הפרטי יש לא מעט ביקוש בתחום – משליחות לפרחים ושוקולדים, דרך שליחויות של מסירת חפצים או העברת מסמכים שונים. בשליחויות בעולם העסקים – מדובר על מסירת דברי דואר מקוריים וחשובים כמו מסמכים לחתימה ושליחות כפולה. אלו יכולים להיות תצהירים לבית המשפט או תשלומי אגרות וסידורים בבנק הדואר, או טיפול באזהרות ובעיקולים של הרשות להוצאה לפועל.

 

סידור השליחות באמצעי המתאים

 
לחברת שליחויות צריכים להיות האמצעים המתאימים כדי להעביר את המטען או את סוג השליחות הרצויה אל היעד. לדוגמה, אם מדובר בצורך בשליחות של מוצרים בעלי נפח רב או משקל, שיהיה רכב מתאים שישנע זאת. אם נדרש אמצעי זה באופן קבוע, ניתן לרכוש מנוי לשליחות הזו, ולעבוד דרך אותה חברת שליחויות שמייעלת את העבודה.

 

העמדת שירות לכל מגזר

 
מלבד המגזרים העסקיים או הפרטיים, ניתן לחלק אותם גם לתתי מגזרים: דתיים, שליחויות מחברת בלדרות הזקוקה לכיסוי ולהגנה בשלבים העדינים של העברת המשלוח הרגיש הלאה, שליחויות להפצות שונות שמחלקות את המשלוח בין רשימת התפוצה הגדולה, שליחויות מיוחדות לעבודה מול הרשויות השונות ועוד.

 

ייעול השירות

 
בחברת שליחויות מתקדמת, ניתן לנהל את ההזמנה באמצעות האינטרנט: גם להזמין חברת שליחויות ולקבל באתר אישור להזמנת השירות, גם להבין איפה השליחות עומדת אונליין וגם להחליט על רמת הדחיפות, וגם לראות את מידת הזמינות של חברת ההובלות. כל זאת באופן ישיר ומבלי להתקשר לחברת ההובלות באופן שוטף, אלא באופן עצמאי עד למסירת השליחות וסיום המשימה.