צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות ל- Airport City

 
 
נמל התעופה הוא המקום המתוייר ביותר בארץ מדי יום, כיוון שהוא נמל התעופה המרכזי שבמדינת ישראל. מגיעים אליו אנשים מכל חלקי הארץ כדי לטוס אל מעבר לגבולות המדינה, וזאת לאחר שנסעו מספר שעות מן הבית, מצאו חניה והגיעו כמעט אל דוכני הבידוק. אולם, חלק עלולים להזכר בפריט קריטי מסוים שלא ארזו או לקחו עימם לטיסה, ונדרש סיוע של גורם חיצוני שיביא את אותו פריט. חברת שליחויות שמבצעת את השירות הזה לשדה התעופה יכולה להיות חברת מוניות שמתמחרת את השליחות על פי תעריך של הלוך – חזור בדרך כלל, או של חברת שליחויות מנוסה בתחום.
 
שליחויות ל- Airport City עבור עסק מסוים שיש לו מנוי בחברת השליחויות יכולות לעלות מחיר זול יותר באופן גורף, ועל פי תעריף שהוסכם מראש. יש שליחויות קבועות אותן יכול לבצע שליח קבוע מאת חברת השליחויות, וישנן שליחויות רנדומאליות על פי צורך נקודתי, בהן ניתן לשלוח כל שליח של חברת השליחויות למילוי המשימה.

 

שליחים מיומנים שמגיעים הישר למיקום

 
היכולת להגיע באופן המהיר ביותר בצורה ממוקדת ניתנה לשליחים המנוסים של חברת שליחויות שיש לה שירות עבור לקוחות – שירות הכולל נסיעה אל השדה או ממנו, ולכל מקום בארץ. היערכות כזו של חברת שליחויות מחייבת אותה לעבוד ברמת פריסה ארצית.

 

הכלים הנכונים

 
לחברת שליחויות המשרתת לקוח מכל מקום בארץ אל שדה התעופה נדרש צי מיוחד של כלי רכב, על פי הדרישה; זה יכול להיות קטנועים ודו גלגלים כדי לעבור את הפקקים באופן המהיר ביותר, או רכב מסחרי בגודל הרצוי, ואפילו שירות מאובטח לפריטים בעלי רגישות מסוימת. תיאום מוקדם עם חברת השליחויות יכול להבטיח שליחות בטוחה אשר תגיע בטווח השעות שהוסכם.