צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות לשיפור העסק

 
 
עסקים רבים מתנהלים מדי יום, כאשר כל אחד מהם מצווה לייעל את התנהלותו, שכן מדובר בעידן תחרותי, לכל חברה ישנו מתחרה, וכדי להיות הטובים ביותר, הניהול חייב לבוא לידי ביטוי בעסק, וזה יורד מדרגת המנהל אל דרגת המזכירה אשר היא עוזרת למנהל שמעליה – אשת ימינוׁ שדואגת להפעמת הדם בארגון. כאשר נדרשת פעולה של העברת מסמך למשל ממקום למקום, לא היא תצא את מפתן המשרד ותניח לו לכרוע תחת כובד המטלות המצטברות, אלא תשלח שליח – ובדרך כלל זה יהיה שליח חיצוני, משום שזה יותר כלכלי לשלם בעבור יציאות בודדות לשטח מאשר שליח קבוע.

 

העסק דוהר קדימה והשליח רץ

 
ישנן שליחויות בעלות חשיבות מיוחדת, מעבר להעברת מסמכי מקור, קבצים, תמונות ועוד: השליחויות שמנוהלות לבתי משפט כשליחויות משפטיות, בתי עסקים, בנקים, למוסדות ממשלה ועוד – יש להם בדרך כלל חשיבות עליונה, הם מחייבים לעתים קרובות את חוכמת המנהל והתמצאות של השליח בנהלים ובחוקים של שליחויות מסוגים אלו ואף יכולת טכנולוגית על מנת להעניק את התשובה ואת המענה לכל לקוח בכל רגע נתון. על- כן, חברת השליחויות מאפשרת מיון של רמות הדחיפות של השליחויות, ואלו ממיינות גם הצעת מחיר לשליחויות. במציאות של מרוץ שליחים כמו שלנו, חברת שליחויות משוכללת תאפשר כניסה למערכת ממוחשבת אשר מעדכנת און- ליין את מצב המשלוח, ומה מצב שליחויות משפטיות.

 

מהם הנתונים שרצוי לבדוק לפני הזמנת שירות שליחויות?

 
כדי שהשליח שלכ יהיה ראש החץ במשימה הנוכחית, רצוי לדעת שמבין כל השליחים האיכותיים בחברה, החברה מצוידת בכלי רכב רבים שיכולים לאפשר עבודה מקצועית גם במידה שהשליח הראשון נתקל בקשיים. האם ניתן להגיע עם המשלוח לכל הארץ? האם ניתן לערוך מנוי בחברת השליחויות ולקבל הנחה בשל כך?