צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות לעורכי דין – מהיר ואחראי

 
 
בין עורכי דין מועברת אינפורמציה רבה, אולם בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, כאן האינפורמציה שמועברת באמצעות שליחים אינה יכולה לראות דרך אחרת בדרך כלל, משום שמדובר בחוזים שצריך שייחתמו על גבי המקור – ולעתים קרובות מדובר על סבב של חתימות שנעשה באמצעות שליחות. עורך דין עצמאי או שכיר עובדים ימים כלילות, במיוחד כשבית המשפט עצמו ו"מערכת הצדק" עובדים סביב לשעון. עורכי דין גובים עדויות, נמצאים בקשר עם גורמים שמעבר לים או שחותמים ומעבירים חוזים שונים. מסיבות אלו לפחות, הם נדרשים למערך שליחויות משומן כדי לבצע משימות שליחות שונות.
 
חברות שליחויות רבות עורכות שירות של שליחויות משפטיות, אולם מה באמת כולל הביטוי הזה? סוג כזה של שליחות מטפל בכל משימה של משרד משפטי, על מנת שהעובדים הפנימיים בו יהיו יכולים לשקוט על משימותיהם – שלהם. השליח – לעתים קרובות בשליחות בין עירונית ובפריסה ארצית, יחתים את הגורמים הרצויים, יגש לבנק הדואר לסידורים כמו שליחת מעטפות או תשלומים.

 

שירותי שליחים לארגונים

 
בארגונים גדולים נהוג להעסיק אדם על בסיס קבוע כדי שיעשה מטלות קבועות ויום יומיות. תשלום לשירותים מסוג זה לרוב עולים באופן מופחת ליום יחסית לשירות חד פעמי. מדובר על שירות של גורם חיצוני שמנסה להעניק את הפיתרון המתאים ביותר עבור החברה, גם אם זה אומר יציאה לשליחות מספר פעמים בשבוע, על פי הצורך.

 

רגישות למידע סודי

 
מסמכים משפטיים – יש בהם חומר אשר לעתים קרובות אסור שייפול לאוזניים ערלות. ערכו רב ונרחב משום כך. זו הסיבה, ששירות שליחויות – צריך שייעשה על ידי חברת שליחויות מנוסה ובעלת מוניטין עשיר וטוב בתחום זה – ולרוב חשוב לבדוק גם את הנהלים, במידה ונעשה מנוי לשירותי שליחויות אלו.