צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות לעורך דין

 
 
שליחויות לעורך דין
במידה ויש צורך בהעברת מסמכים משרדיים ממקום למקום ואין לחברה שליח פרטי משלה, יש להשתמש בשירותי שליחויות של חברת שליחויות קרובה. לחברות שליחויות ישנם שירותים שונים לשליחות משרדית או פרטית, כשהשליחויות העסקיות הן הנתח העסיסי של שליחויות. שליחויות עסקיות מתחלקות לשליחויות רגילות, שליחויות בתוך או מחוץ לעיר, שליחויות בהולות ועוד. ככל שהשירות מצריך יותר משאבים הוא יותר יקר. היות וכיום ישנן המון חברות שליחויות בכל פיסת דרך בארץ שלנו והתחרות רבה, בחירת חברת שליחויות חייבת להסתמך פחות על המחיר ויותר על השירות.

 

שליחויות משפטיות

 
חלק משגרת העבודה של שליחויות הוא לחסוך לבעלי מקצוע שונים זמן יקר בתורים מול המוסדות השונים ואת ההתרוצצויות ממקום למקום. כך למשל גם בשליחויות משפטיות כשיש צורך בקבלת טפסי מקור ומסמכים סודיים ומיוחדים, כמו למשל פתיחת תיקים בבית המשפט, צילום תיקים, הגשת בקשות שונות ועוד. הפעילות שמתבצעת מול רשות ההוצאה לפועל, בתי המשפט האזרחיים והרבניים, מנהל מקרקעי ישראל ועוד הינה פעילות שוטפת וקבועה, על- כן רצוי לבחור חברת שליחויות אמינה אשר ניתן לסמוך על שליחיה ועל עבודה קבועה ומסורה בשליחויות מורכבות. יתרה מכן – כשהשליח כבר מיומן במה שהוא צריך לעשות, הוא יעשה זאת על דרך טובה יותר מפעם לפעם.

 

מה כוללות שליחויות לעורך דין?

 
בזמן שעורך הדין מתרוצץ מהמשרד לבתי דין וללקוחותיו, יש מי שיעשה בעבורו את הסידורים הנחוצים, ואפילו בו- זמנית כשהוא נצרך למספר שליחויות במקביל. עורך – הדין יכול לפקח על אותן השליחויות באמצעות מעקב אחר משלוח – ובחברות שליחויות רבות המעקב נעשה באמצעות מערכת ממוחשבת אשר נרשם בה הסטאטוס העדכני של השליחות, לנוחיות השולחים. בדרך זו ניתן לחשב את זמני העבודה ואת הוצאתן של שליחויות נוספות במקביל.