צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות לכל הארץ

 
 
תחום השליחויות הוא נרחב מאוד ויש בו לא מעט שחקנים. לכן, עבור מי שצריכים לבחור חברת שליחויות מדבור במשימה קשה במיוחד. בעיקר אם אתם זקוקים לחברה שתעשה שליחויות בכל הארץ. אז מה צריך לבדוק ולבחון בטרם בוחרים חברת שליחויות לכל הארץ? הנה כמה עצות..

 

ללכת על חברה גדולה ומוכרת

 
אין מה לעשות, משלוחים בכל הארץ, בטווחי זמן סבירים, דורשים מערך שליחים גדול וניהול יעיל של מערך התפעול באופן כללי בחברת השליחויות. לא נעים לומר את זה, אבל אין מה לעשות- במובן הזה החברות הגדולות והמוכרות לרוב מתנהלות הכי טוב: החל ממרכזיית טלפונים שתקבל שיחות רבות בו זמנית וכלה בתקנון ברור שלא ישנו אותו בכל יומיים, את העקרונות הללו ניתן למצוא רק בחברות גדולות ומסודרות.

 

ביטוח על המשלוחים

 
עוד דבר שיש לבדוק הוא מערך של הובלה מאובטחת וכן ביטוח הניתן על המשלוחים. למה זה חשוב? אתם תוכלו לבצע שילוח של חבילות או שיקים או אמצעים אחרים בלב שקט רק אם יש ביטוח כיסוי על מה נשלח. הביטוח למעשה מבטיח כי לא משנה מה יקרה במשלוח אתם מוגנים ותקבלו פיצוי אם משהו יקרה למשלוח שלכם. בנוסף, אתם יכולים לתאר לעצמכם לבצע משלוח של תשלומים ושיקים בלי אבטחה צמודה סתם כך על אופנוע? בוודאי שלא! לכן יש לבדוק גם על מערך הובלה מאובטח.

 

האם יש לחברה מערך מחסנים מסודר?

 
לא אחת, חברות נדרשות לבצע משלוחים ברגע האחרון ממש לפני סופשבוע או כניסת חג, או אז נוצר מצב שבו יתכן וזהו כבר סוף יום העבודה של חברת השליחויות או היעד אליו השליחות צריכה להגיע כבר סיים את יומו. מה עושים אז עם המשלוח שלכם? כמובן שאתם מצפים שהמשלוח יגיע ליעדו דבר ראשון על הבוקר שמתאפשר ולשם כך נדרש מחסן שניתן לשמור בו באופן מסודר את השליחויות שלא יצאו. לכן בררו האם יש מערך אחסון לשליחויות עתידיות או כאלו שלא הגיעו ליעדן בזמן.