צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות לבת-ים

 
 
בשנים האחרונות העיר בת ים נמצאת בתנופת בנייה והתחדשות. תנופה זו מביאה לגידול במספר התושבים, ועקב כך גם לגידול במספר בתי העסק בעיר. לכך מתווספים עסקים פורחים קיימים, דוגמת בתי המלון השוכנים לאורך רצועת החוף של העיר. סיבה נוספת לצמיחה של העיר היא קרבה של כחמש וחצי ק"מ לעיר תל אביב. סיבות אלו מביאות לצורך הולך וגובר בחברת שליחויות גדולה ואמינה, שתוכל להציע מגוון של שירותים עבור הלקוחות החפצים בכך. לשם כך אנחנו ממליצים על חברת "הוריקן שליחויות".

כיום, שוק הצרכנות הישראלי נחשב לשוק חדשני ודינאמי, המאמץ חידושים במהירות. למעשה, השוק הישראלי נחשב במובן זה לאחד השווקים המורכבים, המתוחכמים והחדשניים ביותר בעולם. בסביבה עסקית המשתנה בצורה כה מהירה, על בית העסק להשקיע את עיקר מאמציו בהבנת הצרכים המשתנים של השוק. בסביבה כזו עולה הצורך בגוף שיטפל עבור בית העסק בדברים ה"קטנים"כמו חנויות למוצרי תינוקות או חברות לצילום אירועים, שדורשים תשומת לב גדולה. חברת "הוריקן שליחויות" תיתן לבית העסק את השרות הטוב והמהיר ביותר, באמצעותו בית העסק יוכל להתמקד בפעילויות החיוניות לקיומו. 
 
שליחויות בבת ים
 
צילום: Bukvoed
 
 
 
 
 
 
 

אזורי שליחויות בבת ים

 
 
  • רמת יוסף
  • רמת הנשיא
  • בית וגן
  • שיכון עמידר

 
 
 
  • קרית באבוב
  • אורות התורה
  • חב"ד - ליבוואטיש
 
 
 
 

שירות שליחויות רק בהוריקן

 
לאורך השנים בהן פועלת חברת "הוריקן שליחויות", למעלה מ 3000 בתי עסק נהנו משרותי החברה במגוון רחב של שרותי שליחויות, ביניהם: הגשת מכרזים, הגשות דו"חות שונים, איסוף והובלת משלוחים אל בית הלקוח ומבית הלקוח ליעדים שונים, סבבים קבועים של בנקים ודואר והרשימה עוד ארוכה. על מנת ליהנות משרות השליחויות המוביל, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהצטרף לבתי עסק מצליחים שכבר נהנים מהשירותים שלנו, דוגמת פרטנר, סולל בונה, מוטורולה ישראל ורבים אחרים. תוכלו לזהות אותנו דרך המדבקות הייחודיות לנו.

האזורים מתעדכנים מפעם לפעם ומשתנים בהתאם להסכם ההיקשרות מול הלקוח.יש לוודא מול התפעול זמני ביצוע בעת ההזמנה.