צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות לבתי עסק

 
 
כאשר אתה בעל עסק שנדרש לשלוח מערכת שלמה של מכתבים ללקוחותייך, האינטרנט לא תמיד מהווה התשובה המיידית לכל בעיה. פעמים רבות עלייך לשלוח חבילות עם מידע חסוי או אפילו מסמכים אשר צריכים להיות נאמנים למקור ועותק סרוק שלהם פשוט לא מספיק עבורך.

צוות הוריקן שליחויות ורשת השליחויות שלו פעילים כבר יותר מ-20 שנה ועם צי רחב של לקוחות נאמנים מהווים בדיוק את הפיתרון המתאים עבורך. כל סוגי המשלוחים לעסק שלך וממנו יכולים להתבצע ע"י צוות הוריקן שליחויות: בין אם מדובר בהובלות קלות של ציוד או אפילו איסופים של צ'קים והפקדתם בבנקים לפקודתך. הוריקן כמובן מתחייבת למעבר בטוח של אותו מידע / מוצר לידיים הנדרשות תוך הבטחה לעמידה ביעדים המבוקשים בעלות הזולה ביותר.

גם אם מדובר בהחתמות של מסמכים או טיפול מול הרשויות כגון בתי משפט, ביטוח לאומי ועוד. שליח של "הוריקן" אפילו יעמוד בתור למס הכנסה ויחתים את הפקיד המבוקש על הטפסים ויחזיר לך את כל הטפסים חתומים מבלי שאתה אפילו תצטרך לקום מהכיסא שלך במשרד. "הוריקן" חוסך לך זמן יקר שאתה מבזבז בעמידה בפקקים, החתמת טפסים וכו' ומאפשר לך לייעל את נהלי העבודה שלך בכמה רמות כאשר אתה יכול להתפנות לעניינים חשובים יותר ולהשאיר את הארגון המנהלתי לצוות מיומן ומסור שמתחייב לפעול עבורך!


 

הזמנת שליחויות בהוריקן

 
מערכת ההזמנות ב"הוריקן" פועלת דרך מרכז עדכני On – line אשר מאפשר לך כבעל עסק לדעת בכל זמן נתון איפה עומד המשלוח שאתה אמור לקבל או לשלוח וכמה זמן הגעה נותר לו עד היעד המבוקש. זה מאפשר מעקב מדויק ויעיל של המשלוח ללא כל דאגה מצד בעל העסק. סקודה.