צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סטנדרטים של שליח

 
 
כאשר אומרים לנו שליח, אנחנו לרוב נוטים לחשוב על נער צעיר עם אופנוע קטן שנוסע ממקום למקום כדי לתת חבילות או מקסימום על חברות שליחויות בינ"ל שעושות משלוחים לחו"ל.
 
חברות השילוח הבינ"ל הרגילו אותנו כבר לסטנדרט עבודה גבוה- החל משליח שבא למקום המבוקש לאסוף את החבילה וכלה באריזות וששילוחים מיוחדים למוצרים שבירים, רגישים או דורשי קידוד והצפנה. אך גם תחום המשלוחים פנים-ארציים התפתח מאוד בשנים האחרונות. קיימות חברות המתמחות בסוגי שליחויות מיוחדים כגון שילוחים משפטיים או כספיים וכן שילוחי מוצרים בקירור או כל התאמה אחרת.

 

משלוחים לעסקים

 
תחום העסקים עושה שימוש רב בשירותי שליחויות.שירותים אלו חוסכים זמן רב וטרחה ומבטיחים התנהלות עסקית נכונה. בעיקר משתמשים בשליחויות בחברות פרסום וכן בחברות תרופות. בחברות פרסום לעיתים יש צורך בשליחת מוצרי יח"צ או אריזות מיוחדות לאישור הלקוח ונדרש שילוח מהיר כדי לקבל עוד באותו יום את אישור הלקוח. בתחום התרופות- לעיתים לקוח מגלה תרופה שאינה תקינה ואז יש להביא את התרופה למפעל לשם בדיקת איכות, לעיתים יש לקוחות אשר בקשר ישיר עם חברת התרופות. ללקוחות אלו שולחים את התרופות באופן אישי כמו חולי סרטן או מבוגרים.

 

משלוחים בתחום המשפטי

 
גם בתחום המשפטי, עולם המשלוחים פורח. הצורך בהגשת מסמכים לבית המשפט או לרשויות ובנקים, מצריך מעורכי הדין זמן, כסף ובזבוז של כוח אדם לטובת משלוחים אלו. שימוש בחברת משלוחים יכול לקצר תהליכים ולחסוך זמן. כך למשל אם יש צורך בחתימות על טאבו, ארנונה או מס מקרקעין- שליח יכול לעמוד במקומכם בתור ולהחתים את הפקיד על המסמכים המשפטיים המתאימים. כך גם במקרים משפטיים אישיים יותר בהם יש צורך לאשר חוזים או לחתום עליהם שלא במשרד.