צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות – כי העסק שלכם יתקתק כמו שעון

 
 
כיום אומרים כי עסק ללא אתר באינטרנט לא יכול להצליח, זה נכון, אומנם אתר באינטרנט זה לא הדבר היחיד שעסק צריך על מנת להצליח. עסק, כדי שיצליח, צריך גם שליחויות. שליחויות יכולות להיות כל דבר, ממסך קטן ועד קופסא של מספר קילוגרמים, אבל בכול אופן, תהיה שליחות לפחות כמה פעמים בחודש, שליחות זו חוסכת לכם זמן, וזמן כידוע, הוא כסף.

 

מה יכול כבר לקרות?

 
בעולם העסקים, תמיד עדיף להיעזר במומחים, או לכול הפחות, באנשי מקצוע. אם תעשו את השליחות בעצמכם או אם תיתנו לעובד שלכם לעשות זאת, מאה ואחד דברים יכולים להשתבש, הוא יכול ללכת לאיבוד, להתברבר, להתעכב, ירשום כתובת לא נכון או פשוט לא יזהה את המקום, בכל אופן, החבילה לא תגיע ליעדה ואתם תפסידו.

 

מה ניתן להעביר?

 
שליחויות כוללת בתוכה כמעט כל דבר: מסמכים סודיים, צ'קים, חפצים, חשבוניות מס, הזמנות, כסף מזומן, מכשירי חשמל, ציוד משרדי, מחשבים וכו'. ישנם גם חברות שליחויות אשר מבצעות שליחויות למזון, כמו ממסעדות למשל, אשר אין יכולות להרשות לעצמם את ההוצאה הנוספת שכרוכה בהחזקה של שליח קבוע. בשביל כל המקרים הנ"ל חברת שליחויות תהיה הפתרון המושלם אשר יחסוך להם הרבה זמן, ייעל להם את תהליך העבודה ובעיקר יחסוך להם הרבה כסף.

 

עסק עם שליחויות הוא עסק רציני

 
בית עסק אשר משתמש בשירותי שליח על מנת להעביר מסמכים ממקום למקום ייחשב לבית עסק מקצועי יותר שכן הוא ייתפס על ידי הלקוח כרציני, כבית עסק אשר עשה הכול על מנת לדאוג שהמסמך יגיע ליעדו. כמו כן, שימוש בשליחויות ידאג לכך שהחבילה תגיע ליעדה בדיוק מרבי, ודיוק תמיד יצטייר בעיני הלקוח כנקודות בונוס לטובת בית העסק ויראה את רצינותו.