צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות – יעילות מעל לכל

 
 
כשמשתמשים בשירותים של חברת שליחויות, חשוב מאוד שחברת השליחויות תקיים את החוזה אחד לאחד ותעמוד מאחורי כל מילה שהתחייבה אליה. זו הסיבה, שאותו אדם או ארגון שכרו את שירותיה של חברת השליחויות. העברת מסמכים, תצהירים, חוזים ושליחויות כפולות, שרטוטים וארגזים, ואפילו פרחים או עוגה, אלו הן סוגי שליחויות שונים שחייבים להתחשב בהן בזמן ההזמנה, ובכך לייעל אותה. כך חברת השליחויות מתכוננת עם הציוד המתאים, עם הצוות לאותן המשימות.

 

איך בוחרים חברת שליחויות מתאימה?

 
המשימה שלכם היא להעביר ארגז מהמשרד לנקודה ב'. איך תעשו את זה? כשמזמינים את השירות של חברת שליחויות, המטלה חייבת להיות מבוצעת ללא רבב, ללא שברים בציוד, בשלמותה. יש לכם משימה בהולה בתוך העיר? התחייבתם לשלוח את החוזה חתום עד לסוף היום? אז הנה, כאן בדיוק הנקודה שחברת שליחויות יכולה להיות לתועלת הארגון.

 

טכנולוגיה משוכללת שעונה על הצרכים

 
היום הטכנולוגיה מאפשרת לא רק להזמין שירותי שליחויות מהאתר או לפתוח כרטיס עסק מול החברה לשליחויות , אלא להבין גם איפה עומדת השליחות ברגע זה. מערכת ממוחשבת שכזו העומדת פתוחה לשימוש קהל הלקוחות הופכת את השירות ליעיל יותר מהתקשרות טלפונית למוקד. יש מספר הזמנה, יש שלב או סטאטוס שליחות, יש תמחור לכל שליחות ויש תרשים משלוח שמסביר כיצד להזמין את המשלוח מחברת השליחויות. כל זה מקל על מוקד הטלפונים את העבודה ומייעל את השירות ללקוח.

 

שלל רכבי שליחויות ומאגר שליחים נרחב

 
מאגר הכלים העומדים לרשות חברת השליחויות משחקת תפקיד חשוב ביותר ביעילות השירות. כשאין מספיק שליחים – לא כולם יכולים ליהנות משירותי השליחויות של החברה, אולם ככל שהיא יכלה לספק יותר שירותם בידי יותר אנשים וכלי רכב, היא הופכת למקצועית יותר.