צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות השוואת מחיר

 
 
הרמס (מרקוריוס) היה שליח האלים במיתולוגיה היוונית. הוא היה מצויד בכנפיים שהובילו אותו לכל מקום. בזמנו, לא הייתה תחרות על תפקידו, משום שהייתה לו ייחודיות טכנולוגית משמעותית שניצל אותה למשימות השונות. השוני בין "אז" ל"היום" – מלבד הנקודה המעט דמיונית הזו של כנפיים לאל, הוא שישנה תחרות עצומה בתחום, שבו ישנו מרוץ שליחים מטורף תרתי משמע – גם בכבישים וגם מבחינה עסקית. נישת השליחויות היא תחום נצרך תמיד, אולם בשוק קמות בכל יום חברות שליחים אשר מנסות להתחרות בעמיתותיהן בשטחים משותפים.

 

מחירים של שליחויות

 
בזמן שחברות חדשות נכנסות לשוק השליחויות, חברות שליחויות אחרות צריכות להוכיח ותק ונסיון כיתרון רב. לפני שבודקים עניין של מחירים בשליחויות, רצוי לבדוק מספר נקודות כדי לוודא שהמשימה תושלם ביעילות. רצוי לבדוק שחברת השליחויות מספקת שירות לחברות נוספות באזור, שחברת השליחויות תוכל במידת הצורך לספק שירותים מעבר לתחום האזור שלכם ויכולה להגיע טכנית לשם (אמצעי התחבורה והשליחים). רצוי לא להתבייש ולבקש המלצות מלקוחות אחרים לפני שאתם קושרים יחסי עבודה עם חברת השליחויות לאורך זמן (ניתן לנסות את השירות באופן חד פעמי, אולם מנוי בשליחויות עשוי להוזיל את המחיר). יש לערוך סקר קצר כמה יעלה כל סוג של שירות ואם ישנם שירותי בלדרות במידת הצורך.

 

שליחויות קבועות לעומת שליחויות חד פעמיות

 
חברת שליחויות מספקת גם שירותים קבועים לחברות שאמורים לחסוך את הזמן של הפקידה או הפקיד, ובמקביל להיעשות באופן יעיל על פי ניסיון וגישה. לכל חברה ישנם בדרך כלל סבבי בנקים, סבבי דיוור וסבבי החתמת חוזים וכדומה. כדי ששליח חיצוני יעשה זאת חשוב ואפילו רצוי לבדוק את שירותי השליחויות מספר פעמים באופן נפרד לפני כן כדי להכיר את גישת החברה ולהבין אם תוכלו להמשיך לעבוד עמה.