צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בתחום הרפואה

 
 
"העיקר הבריאות" זהו ביטוי שגור ונפוץ בפי כל אדם. נדמה כי כל ישות מסכימה עם צרוף מילים זה במאת האחוזים. השינויים וההתפתחות העצומה בתחום הרפואה בעולם הולידו תרופות שונות ומגוונות לבעיות מהן סובל האדם, מסכרת, כולסטרול וכלה בדיכאון. נדמה כי המנטרה הקיימת בתקופתנו היא שהאדם לא צריך לסבול, ולו לרגע, אם ישנה תרופה המסוגלת למנוע את הסבל. בעקבות כל שינוי התפיסה הזה כל דבר בתחום הרפואה צריך להיות זמין ומהיר הרבה יותר, ואין להקל בזה ראש.

בתי מרקחת, מרפאות פרטיות, שמלות כלה, אנשים פרטיים, אנו פונים אליכם על מנת להקל עליכם ולגרום לכל תהליך, בין אם זה הבאת תרופות לבית המרקחת, המרפאה או בית הלקוח, או שמא העברת טופס חשוב וקריטי הקשור בתחום הרפואה, להפוך להרבה יותר מהיר, זריז, והחשוב ביותר- נמצא בידיים נאמנות ובטוחות אשר יפעלו על פי ההוראות המדויקות שתטוו להם. כל פגיעה מסוג זה תצריך התערבותו של עורך דין פלילי בתחום


 

שירות השליחויות בתחום הרפואה

 
שליחויות בתחום הרפואה הן מאוד קריטיות, כפי שהוזכר קודם, מדובר בסופו של דבר, בד"כ, בבריאותם של בני האדם. אסור שתהיינה תקלות, עיכובים או בקיצור "פאשלות". אצלנו, ב"הוריקן" ישנה הקפדה דקדקנית על עמידה בזמנים. אנו שומרים על החבילות שעלינו להעביר או להביא ללקוחותינו כמו חיילי המלוכה השומרים על דלתות הארמון. בנוסף תמיד נהייה בטוחים שהחבילה של הספא או המסמך המועבר אכן הגיעו לידיים הנכונות. סמכו עלינו, והשירות יתבצע בצורה המושלמת ביותר. היו בריאים.