צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות ברחובות

 
 
רחובות היא אמנם לא העיר הגדולה בישראל, אך עדיין מכילה כמות רבה של תושבים – למעלה ממאה אלף, הממקמים את העיר במקום ה 14 בארץ מבחינת גודלה. העיר נמצאת בסמיכות לערים כגון נס ציונה, יבנה ואשדוד ועל כן תושבי העיר מקבלים שירותים מערים סמוכות אלה ולהפך. יחסי גומלין אלו, לצד גידול שנתי של האוכלוסייה בשיעור של למעלה משני אחוזים, מגדיל את הצורך בשליחויות המגיעות לעיר ויוצאות ממנה לערים הסמוכות אליה.

לאורך השנים, העיר רחובות מכילה יותר ויותר בתי עסק ומוסדות בעלי מוניטין בארץ ומחוצה לה. דוגמא לכך היא אזורי תעשייה המכילים מפעלים של מותגים דוגמת תנובה, ופארק המדע שמאכלס חברות היי-טק מובילות רבות. כאמור, בעיר שוכנים גם מוסדות בעלי שם עולמי, דוגמת מכון ויצמן למדע. קיומם של עסקים רבים בעיר, שחלקם משתייכים לחברות גדולות בעלות פעילות עסקית ענפה, מגדיל את כמות השליחויות שיש לבצע.

פעילות עסקית ענפה וגידול מתמיד באוכלוסייה מגדילים כאמור את הביקוש לחברה שתבצע שליחויות עבור לקוחותיה העסקיים והפרטיים. כיצד נבחר את חברת השליחויות המתאימה לנו מתוך המבחר הקיים? ראשית, לפי המגוון שהחברה מציעה. זאת מאחר והיקף הפעילות של הלקוח אינו מסתכם רק בביצוע משלוחים, אלא בא לידי ביטוי גם בביצוע סידורים נוספים, דוגמת איסוף צ'קים והפקדתם, הגשת דוחות שונים ועוד.


 
 
שליחויות ברחובות
 
צילום: Gellerj
 
 
 
 
 
 
 

אזורי שליחויות ברחובות

 
 
 1. יחד
 2. אחוזות הנשיא
 3. היובל
 4. קרית קרעשטניף
 5. קרית דוד
 6. דניה
 7. אבני חן
 8. אזורי ויצמן

 
 
 
 • קריית ההגנה
 • גני סביון
 • מקוב
 • עין גנים
 • רמת אהרון
 • אושיות
 • חבצלת
 • גבעתי
 
 
 
 

הוריקן שליחויות גם ברחובות

 
שנית, רצוי לוודא שלחברת שליחויות איתה אתם עובדים ניסיון רב ככל האפשר. זאת על מנת לוודא שהסידורים שאתם מבקשים לבצע יבוצעו בדרך המהירה והיעילה ביותר, ללא תקלות בדרך. צוות הוריקן שליחויות הינה חברת שליחויות העומדת לשרותכם כאשר תרצו לבצע שליחויות מרחובות ואליה, כמו גם לערים נוספות. החברה מבצעת מגוון רחב של פעולות עבור לקוחותיה, ומתהדרת בוותק של 21 שנים בתחום ובמתן שירות לארגונים המובילים בשוק העסקי והמוסדי. אז אם אתם זקוקים לשירותי שליחויות במגוון של ערים כגון: שליחויות להרצליה, שליחויות בגבעתיים, שליחויות בחולון שליחויות ברמת גן ועוד - פנו אלינו לצוות הוריקן שליחויות.

האזורים מתעדכנים מפעם לפעם ומשתנים בהתאם להסכם ההיקשרות מול הלקוח.יש לוודא מול התפעול זמני ביצוע בעת ההזמנה.