צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בעולם העסקים

 
 
עם ההתרחבות של עולם העסקים המתועש במרכזי הערים ולצידו תפיחתה של תרבות הבילוי והפנאי גדלו גם הביקושים לשירות שליחויות לצרכים שונים. מתוך הביקוש העצום קמו להן חברות שליחויות מקצועיות שמטרתן לספק את הצורך הגדול בדיוור של מסמכים ומוצרים שונים הן למגזר העסקי והן לזה הפרטי. חברות שליחויות רצינית נמדדת בזמינות שלה וביכולתה לספק שירות אמין בכל זמן ובכל מקום. היא תכלול צי של קטנועים ורכבים וכמובן נהגים ושליחים מיומנים שידעו להגיע לכל מקום שיידרש ולהעביר את השליחות לייעדה בצורה המהירה והבטוחה ביותר. לצד משימות כמו משלוחי אוכל ומוצרי פנאי היא תדע לספק דיוור של מסמכים חשובים וחבילות מעולם העסקים.

 

שירותים מגוונים בשליחויות

 
קיימים מספר שירותים שונים בתחום השליחויות העסקי. משרדי עריכת דין ומוסדות משפט שונים נוהגים להשתמש בשירותי שליחויות משפטיות בכדי להעביר מידע, מכתבים ומסמכים שונים אל מוסדות ממשלה, בתי דין, משרדים אחרים בתחום וכן ללקוחות פרטיים, בהתאם לדחיפות המשלוח והצורך בהעברת החומר וכן במידה והמסמך המועבר כולל חומר רגיש או סודי שלא מאפשר את שליחתו בדואר רגיל. בנוסף לדיוור מציעות חברות שליחויות שונות גם תוספת שירותים כמו החתמה של נציג מהמשרד המיועד, צילום וסריקת תיקי משפט, הגשת בקשה כלשהי בשם החברה או בית העסק לבית המשפט ועוד.

 

מפיצים שליחות

 
שירות נוסף בו מתמקדות חברות השליחויות נוגע לתחום ההפצה. בשירות זה משתמשים לרוב מפיקים, מפרסמים ומוסדות יחסי ציבור הזקוקים לחלוקת כרטיסים, פליירים, פוסטרים ומוצרי פרסום אחרים והעברתם אל נמענים שונים. לעיתים קיימים פרויקטים שונים וקמפיינים מתחום הפרסום שדורשים גם העברה של מוצרים או דוגמאות מוצר שונות לקהל יעד מסוים וחלוקת נעשית בעזרת חברות שליחויות מקצועיות המספקות את שירות ההפצה. קיימים כמובן תחומים נוספים רבים בהם עוסקת חברת השליחויות כמו הפצת מזון ושילוחו וכן שירות ללקוחות פרטיים ואת מירב דרכי ההגעה לשירותים אלו ניתן למצוא כיום בקלות ברשת האינטרנט.