צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות במרכז במהירות הבזק

 
 
מהו הדבר שחשוב לכם יותר מכל, כאשר אתם מחפשים חברת שליחויות במרכז? אין לנו ספק שהדבר שחשוב לכם הוא המהירות. אחרי הכל, לא הייתם פונים מלכתחילה לחברת שליחויות אלמלא היא הייתה יכולה לספק לכם שירות מהיר ויעיל. כאן בדיוק צוות הוריקן נכנס לתמונה. מדובר על חברה מובילה בתחום השליחויות בכלל, וכאשר מדובר על שליחויות במרכז - יש לנו קבלות מוכחות בנושא, ואנו נוכל לעזור לכם בכך במספר היבטים שונים, כשמעל לכל - אנו מתחייבים למהירות של המשלוח!
 

איך אנו מספקים לכם שירות מהיר ויעיל?

 
  • לא חוסכים במשאבים - צוות הוריקן שליחויות פועלים לא פחות מאשר כ80 שליחים שלכל אחד מהם יש רכב קטנוע צמוד, ונוסף על כך, יש לנו כ15 כלי רכב פרטיים לשליחויות גדולות יותר באזור המרכז. זה מבטיח, שאם אתם פונים אלינו בבקשה להזמין שירות של שליחויות במרכז, תמיד יהיו לנו שליחים ורכבי שליחויות זמינים עבורכם. אתם יכולים להיות בטוחים שגם אם מדובר על הזמנה דחופה ובהולה - צוות הוריקן יהיה שם בשבילכם, מוכן לכל משימה.

  • אפשרויות לשליחה למגוון מקומות - באופן טבעי, חלק ניכר מהלקוחות שלנו מזמין שליחויות במרכז, אשר אמורות להגיע לגורמים פורמליים וביורוקרטיים שונים. כך למשל, יש לנו לא מעט לקוחות עסקיים אשר מעוניינים שנשלח את המסמכים שלהם לגורמים כמו מס הכנסה, מע"מ והביטוח הלאומי. יש לנו לקוחות מעולם המשפט ועריכת הדין, ואנו שולחים עבורם שפע של מסמכים לבתי המשפט ולגופי ההוצאה לפועל. אנו משרתים גם את הבנקים ושולחים מכתבים ללקוחות שלהם. בקיצור - יש לנו באמת טווח אפשרויות רחב, ואפשרות להגיע לכל מקום.

  • אפשרויות למעקב מתמיד - אם תבחרו לבצע את השליחות דרכנו, תוכלו ליהנות ממערכת מעקב מקוונת. כך, כל משלוח באזור המרכז שהזמנתם מאתנו, יהיה מנוטר, וגם אתם וגם מקבל המשלוח תוכלו לדעת מה מצב המשלוח.
 

פועלים תמיד לטובתכם

 
אז אם לסכם, אין עוד בעצם שום צורך להתלבט! יש לכם בדיוק כתובת אחת לשליחויות באזור המרכז.
צרו קשר עם צוות הוריקן שליחויות בטלפון 03-7306666, או השאירו פרטיכם באתר.