צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות במרכז

 
 
חברות שליחויות מטבע הדברים מפזרות את סניפיהם באופן שיחלשו על אזורים שונים לשליחויות בארץ. חלק הארי של סוכנויות השליחויות מרוכז במרכז הארץ, בשל צפיפות המשרדים שבגוש דן ובכלל בעלי העסקים. אזור המרכז כולל את גוש דן אולם יכול להתפרש גם לכיוון ירושלים ומרכז הארץ, שכן בבירת הארץ ישנו ביקוש גם למשלוחים מכל הסוגים: הפצת מסמכים משפטיים, שליחות קבועה או חד פעמית, אקספרס או שליחות רגילה.

 

מאפייני משלוח מקצועי

 
כל שליחויות באיזור המרכז מתבצעים על פי מחירון שליחויות קבוע, אשר אינו קשור למקום שבו נערכת השליחות, למרות שכמובן יש ביקוש רב יותר לכך באיזור המרכז. לפני קבלת שירות מחברת שליחויות, חשוב לעיין במחירון, וכמו כן להבין מהם גבולות השליחות. לעתים שליחות מסוג מסוים מתומחרת לא רק על פי סוגה, אלא על פני האזורים שבה היא נעשית. כשמדובר בשליחות של פריט גדול, בררו איזה כלי יסיע אותו ומה גבולות הביטוח שלכם. אם אתם שולחים מסמך משפטי בעל סיווג סודי ומעלה, יש לברר כי חברת השליחויות אמינה ואחראית וניתן לשלוח דרכה גם על פי הכלי שברשותה מסמכים בסיווג סודי ומעלה. העניין הוא מה המרחק בין נקודת יעד אחת לשנייה ( ובין הבסיס השליחויות למזמין השליחות) ומה רמת בהילות המשלוח.

 

שליחות קטלנית

 
אזור המרכז עמוס בכלי רכב וצפוף בכבישים שאינם מסודרים תמיד ובעלי "באמפרים", מעברי חציה מרובים ומוקשים אחרים. עניין זה, ממש כמו בכדורסל או בכל ספורט שיש בו מגרש קטן לעומת תנועה מהירה – עלול לגרום לפגיעות, ולכך שהחומר לא יגיע בזמן על אף שליחותו הבהולה (בתכנון לשנים הקרובות, צפוי להיות קורקינט במקום קטנוע). עליכם לוודא שהנכם מתקשרים עם חברת שליחויות באיזור המרכז שיש לה ניסיון ונהגים זהירים.