צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בכל רחבי הארץ

 
 
כשהופכים ליותר ויותר עסוקים היום – נמצאים כל היום במשרד, עובדים בעבודה או אפילו שתיים שלוש משרות להשלמת ההכנסה, יש לימודים, משפחה – ואפילו... זמן למנוחה, איך אפשר להתפנות לדברים האלמנטאריים של החיים – שליחת מסמכים, חבילות, חפצים לכתובת אחרת? על כן חברת שליחויות משלימה את מה שחסר תוך פיתוח שירותים שונים על פי דרישות הלקוח. אם צריך שליח שילך לעשות סידורים בבנק הדואר, לקנות בולים, לעשות שליחות דו צדדית – להחתים על חוזה ועוד, הרי שיש סביב השעון תמיד מי שיעשה את זה, וזה בדיוק השירות שאתם צריכים.

 

בחירת חברת שליחויות מתאימה

 
איך יודעים שחברת שליחויות היא ותיקה, אמינה ומקצועית? פשוט עורכים בירור. כיום לא קשה להשיג מקורות – ואפשר להכנס לאתר של החברה כדי לראות מי הלקוחות הגדולים שלה שאיתה היא עבדה. שם, ניתן גם לקבל חוות דעת של גולשים, ולהתעמק במה שלא טוב (ותמיד לקחת בעירבון מוגבל). בשוק עם תחרות כזו, למה שלא לקחת את הטובים ביותר?

 

צי רכבים של חברת שליחויות

 
אם אתם נמצאים כבר באתר של החברה, למה שלא תבדקו את צי הרכבים שלה? מחברה שעושה שליחויות בכל הארץ, חייבת להיות מצוידת בצי רכבים מתאים: משאיות וגם רכבים נוספים "על 4". לא מספיק שלחברת שליחויות יהיו אופנוענים- נכון שזה מהיר ונחמד, אבל לא תמיד משרת את המטרה. כשמדובר בשליחת חפצים עדינים – שלא יספגו זעזועים, עדיף לעטוף את החפץ באופן דקדקני ולשלוח באריזה גדולה. רק רכב יציב על הכביש מסוגל לשגר את מה שאתם צריכים להעביר בלא פגע עם מירב האחריות.

 

שליחויות בכל הארץ

 
מאחורי שליחות שהיא לכל הארץ חייבת לעמוד אחריות. אחריות לבצע את זה במהירות המירבית – אחרת גם אנחנו היינו יכולים לשלוח את זה בעצמנו בעוד שבוע אל היעד, אחריות להעביר את החומר בדיסקרטיות, ללא פגע ולידיים הנכונות.