צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בכל הדרגות

 
 
משרדים ובתי עסק רבים תלויים במידה ניכרת בטיב השירות ובאיכות השירות אותו הם מקבלים מחברת השליחויות איתה הם עובדים. אין כמעט עסק שלא זקוק מדי פעם לחברת שליחויות שתעביר חומר קריטי ממקום למקום כמו ממשרד אחד למשרד אחר הוא חבילת מסמכים חשובים ללקוח שממתין להם בכדי לסגור עסקה. טיב השירות ומהירות השירות מהווים הרבה פעמים גורם ומדד מכריע לפיו נמדדת חברת שליחויות טובה.


 
באופן עקרוני חברת השליחויות אמונה אך ורק על ביצוע המשלוח. כלומר, העברה של פריט מסוים ממקום אחד למקום שני ביעילות ובמהירות. חברת השליחויות צריכה להבטיח שהחפץ הנשלח יגיע ליעדו בזמן המתבקש מדרישת הלקוח בשלמותו וללא פגם. לעיתים אנשים סבורים שחברת המשלוח תדאג גם לאריזה של המוצר או הפריט הנשלח, אולם השירות הזה ניתן כשירות נוסף ברוב חברות השליחויות בתוספת תשלום ולכן על הלקוח לדאוג להכין את הפריט למשלוח בדרך הטובה ביותר.

 

למה להשתמש בחברת שליחויות?

 
אנשים רבים שואלים את עצמם מדוע הם צריכים את שירותיה של חברת שליחויות פרטית אם את אותה עבודה בדיוק עושים גם שירותי הדואר בישראל בהרבה פחות כסף. התשובה לכך נמצאת באיכות השירות. דואר ישראל אינו מסוגל לתעדף את הפריט שאתם מעוניינים לשלוח, ולא מבטיחים מתי הוא יגיע. במקרים בהם אנו זקוקים לביטחון ולאחריות שהפריט ששלחנו יגיע במהירות המקסימאלית האפשרית, רק חברת שליחויות פרטית יכולה להבטיח לנו זאת.

 

דרגות שונות של שירותי שליחויות

 
ישנם הרבה דרגות שונות של שירותי משלוחים. ממשלוחים בתוך העיר או באזור מסוים בארץ באמצעות רכב דו גלגלי, דרך משלוחים בכל הארץ באמצעות רכבי אקספרס ועד משלוחים חוצי מדינות ויבשות אשר מתבצעות דרך הים והאוויר. עלות המשלוח משתנה בהתאם למרחק ולדחיפות המשלוח, וישנם הרבה חברות אז לא לשכוח להשוות מחירים.