צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בכל הארץ

 
 
ישנו מספר רב של חברת המבצעות שירותי שליחויות בארץ ברמות שירות שונות. בשירות שליחויות שיכול לעיתים להיות קריטי ביותר חשוב לבחור בחברת שליחויות אמינה בעלת תודעת שירות גבוהה, המדרבנת את שליחיה לעבוד במרץ בכדי להביא את המשלוחים ליעדם ביעילות ובמהירות האפשרית. שליחויות בארץ נעות ממשלוחים קטנים כגון טפסים הנעשה על גבי קטנועים, ועד למשלוחים גדולים של חבילות למרחקים גדולים יותר.
 
שירות שליחויות מעולה ניתן לזהות לפי מספר קריטריונים: ראשית לפי כמות כלי ההובלה וצי הרכבים שברשותה. חשוב שחברת השליחויות תחזיק צי כל הובלה רחב בכדי שהמשלוחים יגיעו בזמן. שנית, על פי התפוצה ושטח החלוקה. ישנן חברות שעודות רק בשטח מסוים וכל חריגה מתחום החלוקה הגיאוגרפי שלהן יגרור תשלום נוסף. מומלץ לעבוד עם חברות אשר מספקות שרות שליחויות למגוון רחב ביותר של אזורים. בנוסף, ישנו הגורם של יחסי האנוש. רצוי לבדוק תחילה מה הרמה האישית של השליחים בחברה ולו מפני שהם מהווים חלק מן העסק שלך בעיני הלקוח. שליחים גסי רוח שאינם נוהגים בסבר פנים יפות או באדיבות עלולים לפגוע במוניטין של העסק שלך. כמו כן, חשוב לתת משקל גם למחירון השליחויות שהחברה מציעה. יש לעשות סקר שוק ולהשוות מחירים. כמובן שחשוב לקחת בחשבון שעדיף לשלם מעט יותר עבור שירות איכותי, מאשר לחסוך כמה שקלים ולסבול משירות גרוע שעלול להסב נזק לעסק בטווח הארוך.

 

חברת שליחויות הוריקן

 
צוות הוריקן שליחויות הא חברת שליחויות הנהנת מכל היתרונות המפורטים לעיל. הוריקן מספקת שירות שליחויות בכל רחבי הארץ, ובעלת וותק ומוניטין מעולים הממקמים אותה בראש רשימת חברות השליחויות האיכותיות בארץ. בחברת הוריקן שליחויות מעסיקים את מיטב השליחים בארץ העוברים סינון מוקפד. בהוריקן איכות השירות היא ערך ראשון במעלה ושליחי החברה המתוגמלים היטב יבצעו את המשימה במהירות ובמסירות.