צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בישראל

 
 
תחרות גדולה בענף השליחויות גורמת למחירים מצחיקים ונמוכים, תחרות שבאה על חשבון משכורתם של השליחים. ענף השליחויות הוא ענף מפותח בארץ ובעולם, אם כי אינו תמיד נותן תמורה הולמת לשליחים שזהו משלח ידם היום- יומי. כיום כל אחד יכול לפתוח עסק לשליחויות ולהעניק מענה לצרכים של עסקים קטנים כגדולים עם שירות שליחויות תוך שמירה על המוניטין של חברת השליחויות. בישראל קיימות חברות שליחויות שעושות שליחויות במובן הערכי, שיש בהן ערך נעלה, כאשר רמות הסטנדרט לעבודה משתנות מחברה זו ואחרת.

 

לשמור על רמת שירות גבוהה בשליחות

 
כדי למצוא חברת שליחויות שתעבוד בסטנדרטים מתאימים וגבוהים, רצוי לבדוק מהם אזורי השירות שנפרשים לצורך השירות – האם ישנם משלוחים לאזורים מרוחקים יותר? מהו סל השירותים שחברת השליחויות מציעה – האם זה כולל את השירותים שאתם זקוקים להם – כולם? למשל: שליחויות מזון, שליחויות בתחום הרפואה, הפצת מסמכים משפטיים ועוד? האם ישתלם לעשות מנוי בחברת השליחויות עקב כך? יכול להיות שתצטרכו לשליחות קבועה – בררו ואף עמדו על המקח מול החברה. בררו מה קורה במקרה של אובדן, אי מילוי שליחות, נזק למטען ועוד – האם קיים ביטוח כל שהוא? העלאת כל האופציות האפשריות תחשוף את היתרונות של חברת שליחויות אחת על פני האחרת, ולו רק אם ההבדל היחיד בינה לבין האחרות שנבדקו היה שירות שמוענק על ידי רשת ולא שירות מקומי.

 

תחומי השליחויות בישראל

 
ניתן לשייך כל תחום אפשרי לשירות השליחויות: תחום המזון – התחום הנפוץ ביותר בשוק המשלוחים, תחום הדיוור בעסקים ופרטיים, שליחויות בין לאומיות, שירותים הקשורים לתחום הבנקאות ולחתימת חוזים, הפצה והעברת מסמכים משפטיים, מסמכים רפואיים ועוד. ניתן למיין את המשלוחים לפי רמת הדחיפות שלהם – כשמחיר השליחות עולה בהתאם.