צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות - ביקוש בענפי המשק

 
 
כשחברה מסוימת מעוניינת לשלוח את "זרועה הארוכה" כדי להגיעה ללקוח או לקולגה או לכל נמען אחר, ולקחת שליחות מסוימת או למסור אותה, נעזרים באדם שעושה את זה באופן ממוקד – זה התפקיד שלו והעבודה שלו אינה מופרעת בשל כך, נהפוך הוא – זוהי העבודה שלו. חברות רבות נעזרות במיקור חוץ של חברת שליחויות. ארגונים גדולים יכולים להשתמש בשירותי שליחים לארגונים כדי לקבל שירותים יומיומיים אפילו משליח קבוע בחברה, ואילו ארגונים קטנים יותר יכולים להיעזר בשליחויות ממוקדות יותר ממקום אחד לשני.

 

סיווגים שונים של שליחויות

 
יש בשליחויות – סיווג דחיפויות שונות, וזה מה שעשוי לשרת את הארגון או העסק וגם את האדם הפרטי; אם זה כל כך דחוף מעכשיו לעכשיו ואולי אפילו יש צורך בכמה שליחויות ממקום אחד לשני, זה המקום לשריין את הגוף החיצוני שמעניק את השירותים הללו, וניתן לרכוש מנוי המוזיל גם את המחירים. שליחות שהיא "מעכשיו לעכשיו" למשל תעלה אמנם יקר יותר, אולם מדובר על תועלת לארגון.

 

שליחות – משום שמדובר על משלוח בין עירוני

 
שירות שליחויות מציע לרוב שירות בכל חלקי הארץ, וזה אומר היעזרות בחברה אמינה וותיקה שפועלת זמן רב ורכשה לעצמה ציי רכבים פעילים לשליחויות. המשלוחים הבין עירוניים הללו יכולים להיות מועברים גם באמצעות שירות הדואר, אולם שירות השליחויות פחות מוגבל בזמנים.

 

לברר אודות סוג השירות שנותנים

 
לסוג השירות ישנה משמעות נוספת; שליח מיומן יודע בדיוק את משימתו; הוא יודע באילו משרדים לעבור, היכן הוא צריך להמתין זמן רב עד לתורו ובכך חוסך לעובדי המשרד את זמנם, כמו למשל בבנק הדואר או במשרדים הממשלתיים או המשפטיים. כשאתם מזמינים מראש שירות מחברת שליחויות – אתם מצפים שהשירות יהיה מקצועי ויעיל.