צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בטווח קצר

 
 
שירותי השליחויות הינם שירותים מקצועים ומהירים אשר מתחייבים לספק את המשלוח ליעד בצורה הטובה ביותר. צוות השליחים אשר מועסקים בחרות שליחויות הינו צוות מקצועי ומנוסה אשר עושה את עבודתו נאמנה. לאחר קבלת ההזמנה, השליח יוצא עם הטוסטוס למקום המוען ואוסף את המשלוח. לאחר האיסוף של המשלוח השולח יוצא ליעד הבא, מקום המצאו של הנמען. ההגעה בטוסטוס הינה הגעה בטוחה ומהירה כאשר אים צורך לעמוד בפקקים ולהיות מושפעים מרכבים אחרים בכביש.

 

תהליך המשלוח המהיר

 
כאשר המוען מעוניין להישתמש בשירותי המשלוח אין צורך להזמין את השליח כמה ימים מראש. על ידי טלפון אחד ניתן להזמין את השליח אשר יצא למקום יעדכם באופן מיידי. השירות של השליחויות עובדת על פי זמן לכן כל דקה חשובה. לאחר הקבלה של המשלוח השליח בעצם מתחייב למזמין השירות להביא את המשלוח ליעדו בביטחה ובזמן המינימלי ביותר. המשלוחים יכולים להיות משלוחים מסוגים שונים כאשר המשלוחים הפופולריים ביותר הינם: מסמכים, כסף או ציוד אחר.

 

מאפייני משלוח מקצועי

 
לעיתים מזמין המשלוח מבקש לשלוח את המסמך לחתימה במשרד הנמצא במקום אחר בעיר או אפילו בעיר סמוכה ולאחר מכן להחזיר את המסמך חתום. באופן כללי הזמן שלוקח לבצע את המשלוח מושפע ממרחב שבין מיקומו של השולח לבין מיקום היעד. ניתן לשכור את שירותי המשלוח באופן חד פעמי ולשלם בתום השירות או לחלופין לפתוח תיק לקוח ולשלם עבור כלל השירותים הניתנים בחודש מסוים בדומה לשרותים שונים כגון שרותי טרקטור או שרותי צילום אירועים.