צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בהוראת קבע

 
 
מהי כמות או תדירות השליחויות המבוצעת בעסק שלכם בחודש? באיזה סוג שליחות אתם משתמשים בעיקר? שליחויות בהולות או רגילות? לא משנה התשובה לשאלות שהועלו כאן, תוכלו לשלם זאת בהוראת קבע לחברת השליחויות, ובכך לפטור אתכם מעוד טיפול בתשלום חודשי.


 

למי מיועד שירות שליחויות בהוראת קבע?

 
אם הנכם לקוחות קבועים של חברת שליחויות מסוימת – או רוצים להשתמש בשירותים קבועים של אחת כזו, כדאי שתתעניינו גם בקשר לשליחויות בהוראת קבע, אשר משולמת חודש בחודשו- ולא משנה סכום התשלום- גדול כקטן. זהו שירות המוצע לאנשים פרטיים וחברות כאחד. זה מיועד גם לשליחות מדי פרק זמן קבוע (תשלומים לרשויות או משלוח, חתימות חוזים ועוד). המשרד לא חייב ליידע את חברת השליחויות גם אם נשכחה השליחות. כאשר מצאתם חברת שליחויות אמינה ורצונכם להמשיך עמה התקשרות, כדאי לבצע את השליחויות בהוראת קבע.

 

למה כדאי שליחויות בהוראת קבע?

 
מוטב להתעניין באם הנכם יכולים לקבל בעבור שליחויות בהוראת קבע הנחה קבועה- ובכך שני הצדדים ירויחו. רשויות מקומיות שונות גובות תשלומי קנסות בעבור איחורים בתשלום מחיר השירות, ובחברות שליחויות, המספקות את השירותים התומכים לאנשים פרטיים או חברות האמצעי למנוע איחורים בתשלום ולמען הסדר הטוב- ניתן לבצע שליחויות בהוראת קבע. שליחויות בהוראת קבע טובות למי שלא רוצה להתעסק חודש בחודשו בתשלומים השונים לגורמים אשר משרתים אותם, ומבטיח כי לא יהיו עיכובים בכספים. השירות מתבצע דרך חשבון הבנק, לנוחיות שני הצדדים.