צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בגבעתיים

 
 
גבעתיים הינה עיר מרכזית השוכנת בסמוך לעיר תל אביב. בגלל קרבתה הרבה, גבעתיים הינה עיר שוקקת חיים ותעשייה. גבעתיים הוכרזה כעיר בשנת 1959 ומאז האוכלוסייה בה גדלה והתרחבה וכן פעילויות העיר הלכו והתרחבו. הוקמו תיאטראות,בריכה קניון, אצטדיון כדורגל גדול וכן רחובותיו הצרים והקסומים היוו קרקע נפלאה לבתי קפה קסומים ומסעדות קטנות אך איכותיות. בגלל צעירותה של העיר, תמיד הייתה היא אחותם הקטנה של רמת גן ותל אביב ולכן גם תשומת הלב כלפיה הינה פחותה, אך העיר הזו שוקקת בעשייה ובעסקים קטנים וגדולים.

בגלל מרכזיותה של העיר ואופייה הצעיר והתוסס, גבעתיים מזמינה אליה משרדים רבים אשר מעוניינים להיות בקרבתה של העיר הגדולה אך עדיין להנות מאזור קטן וביתי יותר ולהימנע מהפקקים הארוכים, מחוסר מקומות החנייה ומהתחרות הגדולה. כך מצאו עצמם משרדים רבים מעבירים את עצמם לערי הסביבה ובמיוחד לגבעתיים אשר גובלת את תל אביב בצידה המזרחי. על מנת לבצע את כל ההעברות הללו פנו חברות רבות לשרותי שליחויות אשר עזרו להם להעביר את חפציהם ל"עיר הקטנה"


 
 
שליחויות בגבעתיים
 
צילום: avishai teicher

 
 
 
 
 
 
 

איזורי שירותי שליחויות בגבעתיים

 
 
 
 
  • בורוכוב
  • שינקין
  • פועלי הרכבת
  • גבעת רמב"ם
  • גבעת קוזלובסקי
  • קריית יוסף
  • ארלוזורוב

 

צוות הוריקן שליחויות לעזרתכם

 
אם גם אתם רוצים להעביר את המשרד שלכם לגבעתיים או אפילו לעבור דירה תוכלו לעשות שימוש בחברת שליחויות המצוינת של "צוות הוריקן שליחויות" אשר יעשו עבורכם שליחויות פשוטות ומורכבות כאחד מכל מקום שתרצו לכל מקום אחר שתרצו. אז אל תשברו את הראש במציאת מובילים ואל תשנו את דעתכם מלעבור לעיר הקסומה הזו – התקשרו והיעזרו בשירותי השליחויות המצוינים שלנו. מעבר נעים! אז אם אתם זקוקים לשירותי שליחויות במגוון של ערים כגון: שליחויות להרצליה, שליחויות בגבעתיים, שליחויות בחולון שליחויות ברמת גן ועוד - פנו אלינו לצוות הוריקן שליחויות.

האזורים מתעדכנים מפעם לפעם ומשתנים בהתאם להסכם ההיקשרות מול הלקוח.יש לוודא מול התפעול זמני ביצוע בעת ההזמנה.