צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בארץ

 
 
מחפשים חברת שליחויות בארץ? מעוניינים לעבוד עם חברת שליחויות אשר תספק לכם שירותי שליחויות מקצה לקצה בכל רחבי מדינת ישראל? הוריקן זו החברה בשבילכם! שליחויות בארץ זה צוות הוריקן שליחויות! שליחויות בתל אביב, ראשון לציון, הרצליה, פתח תקוה, איפה שתרצו למסור את המשלוח אנחנו נהיה שם בשבילכם ראשונים. המוניטין והוותק שלנו ממצבים אותנו במקום הראשון מבין חברות השליחויות במדינת ישראל.

אנו מציעים לכם גם אם לא תבחרו לעבוד עמנו, שתמצאו חברת שליחויות נאמנה אשר תבצע את עבודות המשלוח כאילו היה מדובר בעובד שלכם, בשר מבשרכם! מספר רב של חברות קקיוניות, קטנות ושוליות מתחרות על ליבם של חברות השליחויות בישראל, חלק נכבד מהחברות הללו לא יהיה פה מחר ועל כן אנו ממליצים עליכם לבחור בקפידה את החברה עמה תרצו לעבוד באופן קבוע.

צוות הוריקן – שליחויות בחר בעבורכם את מיטב השליחים בארץ, השליחים שלנו נבחרו בקפידה ומשמרים את המסורת עתיקת היומין של שליחי הוריקן שליחויות.

אמנת השירות שלנו היא מעל הכל עבורנו וגם עבור עובדינו. שליחי החברה אמונים על ביצוע המשימה בצורה הטובה ביותר ואף מתוגמלים היטב בעבור עבודתם החשובה והקשה.
 

שליחויות בארץ עם צוות הוריקן שליחויות המוביל

 
יש לא מעט מקרים, שבהם אתם מבינים שאתם זקוקים לשירות מוצלח ומקצועי של שליחויות בארץ. המקרים עצמם יכולים להיות מגוונים מאד - אפשר שברצונכם למסור מסמך בעל משמעות משפטית, אפשר שאתם בכלל רוצים לשלוח מזון ללקוחות שלכם, ואפשר שמדובר על שליחה של כל מיני חבילות ומכתבים. בכל המקרים הללו, אתם זקוקים כמובן לחברת משלוחים שתוכלו לסמוך עליה, ושתהיה בפריסה ארצית. יש לכם כמובן כתובת אחת לכל המקרים הללו - לפנות לצוות של הוריקן שליחויות. הצוות מבצע שליחויות בארץ, כאשר מדובר על כל היישובים, גדולים כקטנים, בכל האזורים בארץ מצפון ועד דרום. כך, בין אם מדובר על שליחות לעיר הסמוכה או לקצה השני של הארץ – צוות הוריקן תמיד שם בשבילכם!
 

מה מיוחד בשליחויות שאנו מספקים בארץ?

 
  • חד פעמי וגם קבוע - יש אנשים רבים, אשר פונים לצוות הוריקן, משום שהם מעוניינים בשירות של שליחויות בארץ באופן חד פעמי בלבד. אפשר כמובן שגם אתם ביניהם, ושאם הגעתם עד אלינו, בוודאי שמתם לב לעובדה מעניינת יחסית: חלק נכיר מחברות השליחויות בארץ, לא מוכנות לבצע משלוח חד פעמי, ודורשות שתהיו מנויים שלהן, ותשלמו מחירים גבוהים במיוחד על המנוי הזה. אנחנו לעומת זאת, בצוות הוריקן, מוכנים לבדוק כל מקרה ולתת מענה במידת האפשר! כמובן שאם תרצו להיעזר בשירות שלנו באופן קבוע נשמח לעמוד לרשותכם ולהגיש לכם הצעת מחיר, אולם כאמור – בצוות שלנו אנו מספקים גם שירותי משלוח חד פעמיים במקרים מסוימים. אנו מבינים שיש לקוחות הזקוקים לשליחויות דחופות באופן חד פעמי, ונשמח לעזור לכם, וכמובן לספק לכם הצעת מחיר הוגנת גם במקרים הללו.

  • אפשרויות למשלוחים בכל גודל - יש מי שיוצר קשר עם צוות הוריקן שליחויות, בכדי שנספק לו שירותי שליחויות בארץ לכמה מכתבים בודדים. אחרי הכל, מה שחשוב כאן הוא לא המרחק, אלא הדבר עצמו ששולחים. עם זאת, יש מקרים שבהם פונים אלינו גורמים הזקוקים למשלוח של פריטים יותר גדולים וכבדים - זה יכול להיות אפילו ספרים עבי כרס וכדומה. בכל המקרים הללו, לצוות הוריקן שליחויות יש כמובן את היכולת לספק לכם את המשלוח המתאים. ברשותנו שפע של כלי רכב מכל גודל, שמתאימים לשליחויות מגוונות מאד. הדבר מבטיח שתמיד תקבלו מאתנו שירות מעולה.

  • מגיעים במהירות לכל נקודה - עוד יתרון בעבודה עם צוות הוריקן שליחויות, הוא שהשליחויות שלנו לא רק מתפרסות על פני כל הארץ, אלא אנו מתחייבים עבורכם גם להגיע כמה שיותר מהר ליעד. כמובן שהגעה זו תלויה בגורמים נוספים - כמו למשל מצב התנועה, וכן סוג המשלוח (באופן טבעי, לקטנוע עם כמה מכתבים קל יותר לנוע במהירות בין נתיבי הכביש, יותר מאשר כלי רכב גדול). אולם, לא משנה מהם התנאים בדרך - אנו תמיד נעשה את מירב המאמצים עבורכם. הדבר מובן על אחת כמה וכמה, כאשר אתם זקוקים למשלוח בהול, שיגיע מהיום להיום - ואנו נעשה הכל כדי לעמוד בלוח הזמנים שלכם.

  • ניסיון בעבודה מול מספר גורמים - אם אתם עדיין לא בטוחים, מספיק לראות מי הם הגורמים שלהם צוות הוריקן שליחויות סיפק שירות של שליחויות בארץ בעבר ובהווה - מדובר על החברות המובילות במשק הישראלי, ועל גורמים גדולים ואמינים במיוחד. ברור שאם הצלחנו לספק להם שירות שליחויות מעולה, אנו נעמוד גם בסטנדרטים שלכם.
 

מעוניינים כעת בשירות?

 
אתם מוזמנים כמובן לפנות אלינו בזמן הקרוב, וליצור אתנו קשר בטלפון 03-7306666, ואנו נספק לכם את השירות המושלם לכל הארץ!