צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות באזור הצפון

 
 
הצפון בנוי מחבלי ארץ בהם הישובים מרוחקים זה מזה זמן נסיעה רב, ובתוך הערים ישנה צפיפות ואלו יוצרות מציאות שמקשה על דבר מה להגיע ממקום א' למקום ב' בזמן קצר. למעשה, שירות של שליחויות באזור הצפון היא מרוץ כנגד הזמן, הדורש לוגיסטיקה וציוד נחוץ. אמנם ישנן שליחויות מקומיות בטווח קילומטראז' נמוך, אולם המרחקים מן הגליל המערבי ועד לאצבע הגליל מייצרים אתגר לכל חברת שליחויות שנדרשת לעמוד במשימה ולהעביר את האובייקט ממקום למקום בתוך פרק זמן קטן ככל שניתן.

 

שליחים שמכירים את חבל הארץ

 
העסקת שליחים שמתמצאים בכבישים בצפון הארץ היא עניין בסיסי בחברת שליחויות. תעייה בדרכים עלולה לעלות במחיר רב ללקוח וגם לחברת השליחויות. שליח מקצועי יודע מה מגבלות הדרך שלו ונערך בהתאם – כמו למשל לא להכנס לכבישים מסוימים בשעות הפקקים. כיום ניתן לדעת באמצעות אתר האינטרנט של חברת השליחויות בדיוק היכן מצוי השליח שיצא למשימה, והאם היא בוצעה.

 

אילו שליחויות ניתן לבצע באזור הצפון?

 
ישנה היערכות גדולה של חברות שליחויות באזור הצפון שמאפשרת ביצוע פעולות חיוניות לעסק וגם לאנשים פרטיים. כך ניתן להעביר חבילות או מעטפות, למסור הודעות וצווים משפטיים או מכתבים לחייבים, רישום חברות, ביצוע של תשלומים לרשויות, משלוח של שקי דואר, שליחויות כפולות, הפצות, בלדרות ואפילו שליחות צמודה לעסקים.

 

שליח קבוע – עניין של נוחיות

 
חברת השליחויות בדרך כלל תשריין עבור אותו עסק שליח קבוע לנסיעות מקומיות, כיון שהוא מכיר את הנמענים ואת הדרך המהירה ביותר כדי לבצע את המשימה. הוא יכיר את סבך הרחובות וידע לתמרן בהם, ובד בבד נוצר קשר אישי והעסק יודע שיש לו שליח שאפשר לסמוך עליו באופן קבוע. גם בזמן שנעדר יש לו מחליף.