צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי שליחים לארגונים

 
 
שירותי שליחים לארגונים
מנהלים בכל דרגות הניהול בעסק עובדים סביב השעון ימים כלילות על מנת לשמר לקוחות בכל חודש או רבעון, על מנת ליצור רעיונות חדשים לפתרונות ללקוחות שלהם, כדי ליצור תבנית עסקית טובה יותר להם וללקוחות. המשותף לכולם בדרך כלל זה שהלקוח הוא מעל לכול ובכלל זה נדרשת השמירה על המקצועיות של הארגון. אם המזכירה או אחד העובדים יתפנה לעשות שליחות מסוימת (למשל חוזה, או סיבוב סידורים ניהוליים קבועים בבנק ובדואר), מי ימלא את מקומו שלו במשרד באותו הזמן? הרעיון הוא להציע פתרון מקצועי ומקיף לכל מה שכלול בשליחויות ושהראש יהיה שקט.
 
חברת השליחויות עושה בזמן הנקוב את מה שרצוי שלא לדחות לאחר – כך. חלק מהמדדים לבחירת חברת שליחויות אלו כמובן עמידה בלוח הזמנים וארגון השליחות תוך שימוש במערך לוגיסטי יצירתי וגדול, כדי למצוא פתרונות לכל סוג של שליחות ועניין. רצוי שחברת שליחויות תוכל לקיים סוגים שונים של מטלות, כמו שליחה בהולה, שליחה לכל חלקי הארץ ועוד.

 

שליחויות בחוד הכידון

 
בעידן שבו יש בעיקר תחרות ולחץ להיות הראשון במעלה, אין טוב יותר משירות מעולה ומחיר שאינו בשמיים. זו הסיבה שכל אחת מחברות השליחויות משתדלת להציע יותר ללקוחות ליסינג – ולהיות בחוד ה"כידון" העסקי. השירותים השונים יכולים להיות שירותי הפצות, דואר על בסיס יומי, בנקים וסידורים כלכליים, שירותי אקספרס ושירות שבו מציעים לשולחים אפשרויות יצירתיות לשליחת משלוח ללקוחות.

 

שירות אדיב בתוך קלחת היום

 
אם ישנו מקום שבו ניתן לתת נפח לשליחויות במובן הערכי, הרי ששליחים אדיבים ונעימים יכולים להיות נקודת העוגן והאור לכל יושבי המשרד. שמירה על רוטינה קבועה, אחראית ומקצועית שמעניקה פתרון לכל מה שקשור לשליחויות ולנהלים שצריך לבצע מעבר לשירותים האלקטרוניים.