צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי שליחויות עם אחסון הפריטים למשך הלילה

 
 
שירות שליחויות מעט דומה לשירות הובלות, אולם מהות עניין השליחויות הוא שהחפצים או הציוד המובל הם בדרך כלל קלים ונוחים להובלה, כמו למשל מסמכים, מפתחות, עציצים ומשלוחי פרחים, ספרים ועוד חפצים דומים. אם ישנו שירות שהופך את השליחות לנוחה יותר, הרי שזה שירות של אחסון פריטים לאורך הלילה. מסיבות שונות, הפרטים המופצים זקוקים לשהות ללילה, ולהיות מופצים מיד עם קבלת הוראה לכך.

 

השירות ללקוח

 
השירות לאחסנת הפריט למשך הלילה נועדה כדי לשלוט בזמן האיסוף של השליחות ובזמן הפצתו אצל היעד, גם אם לא מדובר על אותם ימים ומועדים. מתוך כך, השירות מייצר נוחות לשני הצדדים – ופעמים רבות מייצר חוויה טובה ללקוח, שלא יחשוב פעמיים אלא לפנות שוב לאותה חברת שליחויות שהעניקה לו שירות שמתאים במיוחד לצרכים שלו. כך, אין זמן המתנה, והלקוח יכול לקבל אפילו ליהנות מפתרונות הובלה מיוחדים, כמו גם פתרונות אחסון.

 

חברות לאחסון תכולות

 
כשמדובר על נפח גדול של פריטים, ניתן למצוא פתרונות אחסון שונים – לפעמים מטעם חברת השליחויות עצמה ולעתים מטעם גורמים חיצוניים שמעניקים את השירות הזה. לצורך העניין יש להיערך לוגיסטית גם מבחינת משאיות או רכבי הובלה ממקום למקום, והכול לפי מיקום בארץ ; הרי בדרך כלל אלו חברות שליחויות בפריסה ארצית, ומיקום האחסון משנה גם הוא.

 

שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים

 
זה אמור להיות שירות שמתאים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. לעתים קרובות, ניתן לתמרן בו בזמן את העיתוי שבו השליחות תגיע. אתם רוצים שתגיע בבוקר, בערב או בצהרים? קובעים את לוח הזמנים ולפי זה מתמחרים את השליחות. לתוך כך, חשוב להכניס גם פרמטר של מרחק – וזמן שבו הפריט יגיע ממקום אחד לאחר במרחקים גדולים.