צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי שליחויות מתקדמים לעסקים

 
 
מי שמבקש להעביר דבר מה ממקום א' ל-ב' באופן מיידי, שולח בדרך כלל שליחות על פי רמת המיידיות שהוא זקוק להעברת דבר זה – ובהתאם לשיקולי תקציב. יש כמה דרכים לשלוח מוצר מסוים למקום אחר – הראשונה היא באמצעות דואר ישראל, השניה היא באמצעות מוניות, השלישית היא שירות שליחים. חברת הדואר אינה פועלת בכל שעה – ומוגבלת בשעות פעילות מסוימות. העברת מוצר ממקום למקום – אפילו מפתחות, כרוכה בעלות של תשלום מלא עבור העניין ובדרך כלל תשלום משתנה ואינו ידוע מראש כיון שמדובר על נסיעה בפקקים.

 

שירות שליחויות אינו תלוי במצב התנועה

 
בדרך כלל – כשמדברים על שליחות רגילה של איסוף מסמכים והעברתם ממקום למקום – נדרש רוכב אופנוע מיומן שאינו עומד בפקקים אלא עושה דרכו על פי הנתיב המבוקש ללא קשר למצב התחבורה בשעות הכי עמוסות בתחבורה. שירותי השליחויות המתקדמים לעסקים מאפשרים לא רק את שינוע המוצר ממקום א' ל-ב', אלא שהשליח גם מגיע באופן רגלי עד לנמען ומוסר לו זאת באופן ידני.

 

שירותים שונים לעסקים

 
עסקים דורשים שירותים ייחודיים לפעמים, כמו למשל שליחות כפולה שמחתימה את הצד השני בחוזה, את הצד השלישי ואז חוזרת לצד הראשון – כשהחתימה חייבת להיות אותנטית ולא באמצעות פקס או סורק. השליחויות יכולות להיות הפצות של מוצרים בקירור, הפצות מרוכזות עבור עיתונאים, שליחויות שכוללות אחסון מהיום למחר ואפילו הפקדות לבנקים.

 

שירותים קבועים ללקוחות עסקיים

 
ישנם שירותים של שליחים קבועים עבור עסקים – אלו שליחים שכבר מנוסים במסלולים הקבועים ויודעים בדיוק מה צריך כדי לייצר את התוצאה המהירה והיעילה ביותר מן המשימה. הלקוחות העסקיים יכולים להצטרך גם לשירותים שונים מחוץ למשרד אותם לא יכולים למלא האחרים כמו למשל תשלום בבנק הדואר, ולצורך העניין חברת השליחויות תספק שליח מסוג קבוע זה.