שירותים לעמיל מכס

אחד מהעיסוקים הכרוכים בבירוקרטיה מתחילתו ועד סופו הוא ללא ספק עמילות המכס.

תפקידו של עמיל המכס להיות המתווך בין רשויות המכס והנמל לבין היבואן. מעצם הגדרתו, המתווך תלוי ומטלטל בין הצדדים, בין האישורים שעליו להמציא ובין אלו שעליו להנפיק להציג ובעזרתם לשחרר את המשלוח שהגיע מחו״ל. לעיתים עליו להוכיח את ערכו הנכון של המשלוח ולהתווכח עם בעלי התפקידים הרשמיים על ערכם ושיעור המכס המגיעים בגינם. איך נאמר – בירוקרטיה ישראלית במיטבה. אך מעל כל אלו ניצב לוח זמנים שיכול די בקלות להפוך את משימתו של עמיל המכס למשימה אבודה…

כל עמיל מכס יודע כי הפרט החשוב ביותר בכל התהליך המורכב הזה הוא לוח הזמנים. מסמכי היבוא צריכים להיות מדוייקים ולהגיע לפני הגעת המטען פיזית אל הנמל. בפרק הזמן הזה מתבצעים הבירורים, נקבעים התעריפים ומתבצע התשלום עבורם.

כל עיכוב בהליך הקליטה, הדיווח והטיפול יכול להסתיים בעיכוב בשיחרור המטען וכל עיכוב שכזה יכול לעלות במחיר כבד הנגבה על כל יום איחסון.
אנו לא יכולים להיות אחראים על הכנת המסמכים או איכות התצהירים.

אך כאשר יש צורך להעביר מסמכים מקוריים אין כמו שליח בשר ודם המגיע למקום ובזמן. השליחים של צוות הוריקן עתירי נסיון בנתיבים אלו ויודעים היטב את ההליכים וכיצד להפוך אותם לקצרים יותר ויעילים הרבה הרבה יותר. מדי יום אנו מטפלים בהעברת מסמכים עבור עמילי מכס ואתם מוזמנים לנסות אותנו כבר במשלוח הבא שלכם.

דילוג לתוכן