צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותים לאתרי סחר

 
 
עולם הקניות השתנה לאחרונה במידה רבה, כאשר יותר ויותר רכישות מתבצעות באתרים מקוונים. בשיטת המסחר הזו הולכת ועולה חשיבותן של חברות משלוחים, שכן הן שאחראיות על העברת המוצר מהעסק אל הלקוח. יש לציין כי המוצר צריך לעבור במהירות, במלוא הזהירות ולהימסר לידיים אמינות. את כל אלו אנו יודעים לעשות בצורה הטובה ביותר.
 

אז מה אנחנו מציעים?

 
 
  • העברת חבילות בכל גודל ובכל חלקי הארץ
  • שירות מקצועי ומהיר
  • צי גדול של קטנועים ורכבים חדשים
 
 
 
  • שליחים מקצועיים ואמינים
  • אפשרות למשלוחים מהיום להיום
  • אפשרות למעקב אחרי כל משלוח
 
 
 
 

שמים דגש על האיכות

 
לצוות הוריקן יש ניסיון עשיר במתן שירותי משלוחים לאתרי מסחר, כאשר אנו שמים דגש על הגעתו של המשלוח ליעד ללא פגע. חשוב לזכור שלקוח שמקבל מוצר תקול, יכול להחזיר אותו לבעל העסק, ואנו עושים את כל הדרוש כדי שהתקלה לא תתרחש בשלב המשלוח. לשם כך אנו משתמשים בכלי רכב המותאמים לגודל של החבילה, כאשר אנו ערוכים למסור גם חבילות גדולות וכבדות.
 
 

תנו לאמצעים הטכנולוגיים לעבוד בשבילכם

 
בכדי לאפשר לכם, בעלי עסקים, לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלכם, אנו מאפשרים לכם לבצע מעקב אחרי החבילה שלכם, עד להגעתה ליעד. בצורה זו, תדעו תמיד לתת תשובה ללקוח שפונה אליכם. בזכות הניסיון ותהליכי העבודה הנכונים שלנו, יש ביכולתנו לצמצם באופן ניכר את זמני המשלוח בכל אזור גוש דן. אנו עושים הכול כדי לתווך בצורה הטובה ביותר ביניכם לבין הלקוחות שלכם.
 

ניסיון עם אחריות

 
חברתנו מספקת את כל סוגי שירותי המשלוחים, ובהם גם שירותים לאתרי סחר זה למעלה מ- 31 שנה. אנו יודעים איך לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, ולכן יש לנו הרבה לקוחות, שאיתם אנו מנהלים יחסים ארוכי טווח. גם אתם מוזמנים ליהנות משירותינו האיכותיים.